anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY zapomniało o aktualizacjach ?

profile.country.PL.title
tadeo77
Użytkownik

SONY zapomniało o aktualizacjach ?

Obiecanki cacanki, mialy byc nowe Andki i nowe wyglady juz w kwietniu 2021 i wciaz lipa. TCL te najtansze maja juz Andki 11.

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
slavci
Użytkownik

Dokładnie tak co to ma być ile trzeba czekać na nowe opragramowanie lub chociaż nakładkę ta przypominająca Google tv od modeli z 2017r.miała być już 1.5 roku temu. Trzeba o tym pamiętać przy zakupie nowego tv i Sony unikać szerokim łukiem. Nie wspomnę że np. Niemcy w modelu xe8505 z 2017 taka nakładkę już dawno dawno dawno mają. Sony Polska = porażka 

profile.country.PL.title
arkadio79
Użytkownik

No ja też o tym ostatnio mysłałem, obiecywali już dawno i nadal cisza....

 

profile.country.PL.title
pszemeq
Użytkownik

Hej

Co ciekawe kilka dni temu  w aplikacji Sony Support otrzymałem informacje o sposobie zarządzania kanałami TV  dla XG95 w przypadku platformy Google TV - ot taki żart :wink:

Z drugiej nie wiem czy taka aktualizacja jest mi potrzebna do szczęścia.

profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

Pytanie brzmi: w jakim stopniu Sony Polska jest ubezwłasnowolnione przez firmę macierzystą a w  jakim negatywne działania lub brak działań wynika wynika z lekceważenia tematów przez krajowy oddział... tym niemniej porównanie działań Sony w różnych krajach najczęściej działa na niekorzyść Polski 😞

profile.country.PL.title
pszemeq
Użytkownik

Ciekawe pytanie - w przypadku tego telewizora, o którym pisałem - Koledzy z forum pisali, że gdy wybierzemy inny kraj niż PL to pojawia się aktualizacja do Google TV.

Podobnie rzecz ma się w przypadku BD UBP800m2 - w PL urządzenie nie umożliwia korzystania z innych serwisów streamingowych niż Netflix - a np. we Francji już tak. Czyli urządzenie ma techniczne możliwości ale problem tkwi ... no właśnie w czym?

Niby bzdurka ale niepoważne

profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

nie chciałbym namieszać więc wole zapytać: a co jeśli wybiorę inny kraj (np DE) - zaktualizuję do Google TV i będę chciał wrócić do PL (o ile tak się da)?
profile.country.PL.title
xmalekox
Poszukiwacz

"Polecam" TV firmy Manta, mają aż 2 aktualizacje do telewizorów, oba linki nie działają. Ich telewizory zgodne z DVB-T2 też nie działają, bo nie chcą wydać softu.

 

Tak więc Sony i aktualizacje do TV przez 7 lat (a może więcej) to jest COŚ, co warto pochwalić. Zawsze może być lepiej, ale nie można wszczynać awantury gdy Support Sony stoi na dużo wyższym poziomie niż konkurencji.