anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony KD55XF9005 Android 9

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
jaogieg66
Poszukiwacz

Sony KD55XF9005 Android 9

Problem z pilotem od TV. Zmiana kanału  przyciskiem "+" powoduje b.szybką zmianę kanałów do góry, aby to zatrzymać muszę skontrować przyciskiem "-". Wina TV czy pilota?

13 ODPOW. 13
profile.country.PL.title
Frustrat
Użytkownik

Jak długo i intensywnie używasz tego telewizora ? Nie chce mi się wierzyć, żeby tak szybko coś się w nim zużyło, chociaż wszystko możliwe...

profile.country.PL.title
jaogieg66
Poszukiwacz

TV kupiłem w marcu 2020. Telewizor jest ok. Miałem problem, jak sie okazało z pilotem. Problem rozwiazany po otzrymaniu nowego pilota.  Na androidzie 9 telewizor "chodzi" bez zarzutu. Ja mam ustawienia na 4K, a uzywam "kablówki" więc przy zmianie kanałow miałem chwilowe zakłócenia ( digitalizowanie ?) obrazu,( z HD na 4K )

-ułamek sekundy.  Uaktualnij oprogramowanie przez USB . warto!

profile.country.PL.title
Frustrat
Użytkownik

Mój tv jest z połowy 2020 roku. Android 9 zainstalowany już od jakiegoś czasu. I od czasu do czasu mam podobne zacinki pilota przy zmianie głośności czy kanałów. Rzadko ale jednak... Nowa bolączka, to system nie wstaje po zaniku prądu. Muszę wyjąć pendriva z nagraniami i uruchamiać tv przyciskiem z tyłu na obudowie. Nie wiem może coś się na nim zainstalowało i tv przez to głupieje. Ja będę miał czas i chęci to zarejestruję go od nowa do nagrywania i zobaczę,czy coś się zmieni. Przyznam, że zwykły zjadacz chleba, który nie siedzi na forach tego typu mógłby się trochę zdenerwować i oprzeć aż na serwisie...

profile.country.PL.title
jaogieg66
Poszukiwacz

Znowu kanały zaczynają "szaleć😲". Ewidentna wina pilota (pilotów ), mam dwa. Dlaczego tak twierdzę? Bo dzieje się to samo na moim "starym" TV Sony. Teraz używam pilota od staruszka, pilot był kupiony na Allegro, i ten działa bez zarzutu