anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony kd 65 xf 9005

profile.country.PL.title
Rafsony2019.
Użytkownik

Sony kd 65 xf 9005

.

19 ODPOW. 19
profile.country.PL.title
Rafsony2019.
Użytkownik

Prawda jest taka, że sklep bez ekspertyzy serwisu nic nie zrobi bo my tak chcemy. A po rozmowie z serwisantem otrzymałem informację, że to co u mnie występuje nie będzie uznane za wadę ani naprawiane. Telewizor pojedzie na serwis tylko po to żeby go opisali bo szef serwisu wręcz nie chce słyszeć o plamach przebarwieniach na ekranie. Niby w gwarancji jest opisane, że te telewizory tak mają. Niestety jest adnotacja tylko o tym, że mogą wystąpić czarne  kropki lub białe plamki nie plamy i przebarwienia a to duża różnica. Więc mam gdzieś taki serwis. Obawiam się, że mógłby wrócić tylko w gorszym stanie. Dlaczego tak się traktuje klientów? Nie jestem sam proszę poczytać co wyprawiają serwisy. I jeszcze jedno zostałem poinformowany, że telewizor może tak jeździć sobie i mu leci gwarancja której nikt nie wydłuży. Coś jeszcze ma sony do powiedzenia? Nie macie żadnych standardów. Nie liczy się klient. Jutro idę wycofać reklamację z opisem tego co tutaj. Pozdrawiam zawiedzionych produktami sony

profile.country.PL.title
Lumbagoo
Doradca

Kilkukrotnie powtarzano tutaj by udać się do sklepu na wymianę sprzętu, nie wymaga to żadnej ekspertyzy serwisu i każdemu konsumentowi takie prawo przysługuję. Nie zastosowałeś się do instrukcj i pewnie przespałeś termin zwrotu/wymiany który zazwyczaj wynosi 14-30 dni. Wystarczyło zabrać telewizor do sklepu i powiedzieć, że ma wadę i chcesz go wymienić na nowy albo prosisz o zwrot gotówki i kupujesz go gdzie indziej. Tak jak mówiłem, wadliwe sztuki się trafiają, po 6 dniach od zakupu nie idzie się ze sprzętem do serwisu tylko do punktu sprzedaży.

profile.country.PL.title
Rafsony2019.
Użytkownik

Byłem sklep odmówił i skierował sprawę do serwisu tyle w temacie także nic
nie przespałem
profile.country.PL.title
raddek1
Użytkownik

Mój 55xf9005 2x był w serwisie  i te same usterki które zgłaszałem wystąpiły po 2 dniach.

Po 2gim serwisie tv wrócił z adnotacją „Sprawdzenie i wielogodzinne testy funkcjonalne w serwisie nie potwierdziły zgłaszanych symptomów, TV sprawny.” Komedia jednym słowem. Wysłałem im nawet filmy z momentami występowania usterki a i tak uznali, że jest sprawny.

Serwis Sony to porażka.

profile.country.PL.title
raddek1
Użytkownik

"Telewizor XF9005 jest jednym z najlepiej ocenianych telewizorów LCD na rynku", mój tv aktualnie 3ci raz w serwisie, od 21.02 nie potrafią go naprawić :slight_smile:

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Cześć @raddek1

Przykro nam,że masz problemy z naszym sprzętem. Jeśli możesz podać więcej szczegółów, w tym numer sprawy w serwisie, postaramy się to sprawdzić.

Pozdrawiam, Agnieszka_J

profile.country.PL.title
raddek1
Użytkownik

1sza reklamacja: PL832237 17.10.2019 wymieniony moduł podczerwieni HIR oraz kontroler obrazu T-Con + aktualizacja oprogramowania.

 

2ga reklamacja: PL807331 30.10.2019, info z serwisu: „Sprawdzenie i wielogodzinne testy funkcjonalne w serwisie nie potwierdziły zgłaszanych symptomów, TV sprawny.”

 

3cia reklamacja:PL409630  od 21.02.2020 w serwisie,  dopiero jutro dostanę tv z powrotem

 

Przy każdym razem podawałem te same usterki:problemy z włączaniem pilotem i z guzika w tv, poziome linie, samoczynne wyłączanie, przekazywałem zdjęcia i filmy bezpośrednio do serwisu.

 

Telewizor mam nie całe 8 miesięcy a w serwisie spędził ze 2 miesiące, doliczając jeszcze ciągłe awarie to nie wiem czy udało mi się korzystać z niego więcej niż 4mc.

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Ja bym nie oddawał do serwisu , tylko od razu do sklepu i zwrot kasy

profile.country.PL.title
raddek1
Użytkownik

Zrobiłbym tak gdybym  był na miejscu, niestety musiałem załatwić sprawę przez internet, nie miał mi kto odkręcić tv od ściany i spakować do pudła, no i nie podejrzewałem, że będą takie jaja.

profile.country.PL.title
Maks_W
Poszukiwacz

Zawitałem do klubu reklamacyjnego Sony :slight_smile:

Niestety u mnie po 2 miesiącach od zakupu wystąpiła czarna plama na dole ekranu a aktualnie po odebraniu od serwisu rogi przyciemniły się i wystąpiły 3 martwe piksele, których wcześniej nie było. Niestety serwis nie widzi problemu i twierdzi, że telewizor tak ma. A sprzedawca, który jest też głównym importerem odrzuca rękojmie jak i gwarancje.  Brakiem VRR też się nie przejmuje, a telewizor głównie do tego był kupowany. Tak zawiedziony produktem, serwisem i podejściem do klienta dawno nie byłem ze strony samego Sony jak i ich głównego sprzedawcy SC.15d49db12e3f3132081794049172e3c2.0.jpg3c26caf1c96d4507282381629a909eb1.0.jpgIMG_20210625_153150.jpgIMG_20210625_153206.jpg

TV: KE65XH9005BAEP.