anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Brak dźwięku z Bravia A90J 65" z Denon X1200W

profile.country.PL.title
jarosek1985
Nowicjusz

Brak dźwięku z Bravia A90J 65" z Denon X1200W

Witam wszystkich :slight_smile:

Przeszukałem już stos porad, przejrzałem mnóstwo filmów na YT i nadal nie mogę rozwiązać problemu. Mam Denon X1200W z wyjściem ARC. Na starym TV jeszcze Panasonicu z 2010r wszystko działało bez problemu. Od ponad tygodnia jestem posiadaczem Sony Bravia A90J 65", robię wszystko wg poradników niestety TV nie przekazuje dźwięku na kino.

Do kina mam podłączone PS5, Bluray, dekoder, a tylko jednym HDMI wyjście OUT ARC wpinam do TV do wejścia HDMI3 (ARC/eARC). Niestety wybierając YouTube nie ma dźwięku w dekoderze, nie przełącza on się sam na TV audio, a nawet jak go ręcznie przełączę to brak dźwięku. Po włączeniu kina również TV nie chce się sam włączyć, więc wygląda jakby TV go w ogóle nie widziało / nie rozpoznaje. Czy ktoś spotkał się z tym problemem i będzie w stanie mi pomóc?

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Czy kontaktowałeś się już w tej sprawie z naszym działem wsparcia technicznego?

 

https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email?cat=electronics lub telefonicznie pod numerem: +48 223060694

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Witam Zmiana kabla HDMI na kabel prawdziwy 4K 18Gbps może załatwić sprawę.

profile.country.PL.title
jarosek1985
Nowicjusz

Dziękuję, temat już założony przez rozmowę telefoniczną. Co do kabla to kupiłem specjalnie nowy 8K Ultra HD 48 Gb/s, 2.1 HDMI

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Witam I jak udało się rozwiązać problem ?

profile.country.PL.title
jarosek1985
Nowicjusz

Witam, założyłem ticket telefonicznie, dostałem poradnik jak to naprawić ale bezskutecznie i muszę wysłać zgłoszenie i chyba bez wizyty serwisanta się nie obejdzie 😕

profile.country.PL.title
jarosek1985
Nowicjusz

Mały postęp w temacie. Po przerwie w dostawie prądu temat nieco zmienił się. Po włączeniu YouTube i ustawieniu wyjścia audio na system audio (nie głośnik TV) przez kilka sekund jest słyszany głos w kinie domowym ale po upływie kilku sekund dźwięk przełącza się na głośnik TV i wyskakuje informacja o błędzie komunikacji z systemem audio. Ktoś miał coś podobnego?