anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY KD-55EX9305 samoczynne wyłączanie się TV

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
KrissKEJ
Użytkownik

SONY KD-55EX9305 samoczynne wyłączanie się TV

Jak w temacie.

TV losowo samoczynnie się wyłącza (tak jakby go ktoś wyłączył z pilota) , nie ma znaczenia źródło. Do tv podpięty jest X1X, dekoder TV i TV Box. Kable HDMI wymienione na nowe zgodne w 100% z HDMI 2.0 (wykluczam uszkodzenie, nie jest możliwe żeby padły 3 jednocześnie). 

Jak to sie dzieje:

- ogladamy TV czy film z TV box'a lub gramy na konsoli i w pewnym momencie następuje wyłączenie, żadnych komunikatów, kompletnie nic. Później normalnie TV można włączyć i oglądać dalej. 

Ktoś przerabiał taki temat.

Nie będe resetował TV bo później w tym badziewiu trzeba od nowa wszystko ustawiać. Celowo pisze badziewie bo sprawę exportu ustawień do pliku ciężko programistom sony ogarnąć. 

Pozdrawiam

Kriss

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Nie wiem co mają, ale jak się okazuje mają, to nie jest odosobniony przypadek. Ja też tak miałem i nie jedna osoba z tego forum.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Siemka Spróbuj wymienić baterie w pilocie na nowe

profile.country.PL.title
KrissKEJ
Użytkownik

@marcinor  ty tak na poważnie :scream: To pilot od TV żyje własnym życiem ? Jeśli to jest przyczyną to coraz bardziej dochodzę do wniosku, że SONY to..... :pensive:

 

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

KrissKEJ Niestety na poważnie. Zmień baterie na nowe.
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

 Co mają baterie w pilocie do restartu TV jeżeli już to wyłaczyłoby TV a nie restartowało go jak po zaniku zasilania u mnie baterie mają 90% a TV 3 dni temu zrobił restart tak sam z siebie.

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Nie wiem co mają, ale jak się okazuje mają, to nie jest odosobniony przypadek. Ja też tak miałem i nie jedna osoba z tego forum.

profile.country.PL.title
Ziut3k-PL
Poszukiwacz

Baterie mam nowe a telewizor dalej się samoczynnie wyłącza.