anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony info o wyborze rozdzielczości

profile.country.PL.title
togogac
Poszukiwacz

Sony info o wyborze rozdzielczości

  • Screenshot_20210213-174226_Video Player.jpg

     witam podczas grania na konsoli średnio co kilkadziesiąt sekund pojawia się pasek jak na zdjęciu o wyjściu hdmi oraz rozdzielczości. Wcześniej problem rozwiązał się tam po wymianie hdmi. Teraz znowu od jakiegoś czasu jest to samo. Wymieniłem hdmi znowu na nowe nie pomogło. Tv jest podłączony do amplitunera i dalej konsola. Do amplitunera jest też podłączony dekoder i tam podobna sytuacja ale komunikat pojawia się sporadycznie. Jest to po prostu irytujące. Ktoś wie w czym rzecz? 

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
togogac
Poszukiwacz

Sorki powinienem zacząć od modelu TV czyli KD55XE8505

profile.country.PL.title
szpieg48
Użytkownik

Mam to samo ... ten sam model zresztą, po aktualizacji do Android 9.0 jest dużo więcej błędów (patrz moje posty).

Podobno można to wyłączyć (ktoś już pisał) w menu bodajże "oglądanie TV" opcja "pokazuj pasek informacyjny" lub coś podobnego, nie ma mnie w domu więc nie sprawdzę. Oczywiście ten pasek nie będzie się wyświetlał po wyłączeniu wcale, nawet przy zmianie źródła z inna rozdzielczością. Swoja drogą to jak można było zapakować opcje Bravia sync (kanał zwrotny, sterowanie HDMI itd.) do menu, którego nazwa sugeruje ustawienia związane z tunerem DVB-T czy SAT ...

Pozdrawiam i życzę cierpliwości ..