anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Bravia XR

profile.country.PL.title
Artur-73
Użytkownik

Sony Bravia XR

Ktoś wie jak uruchomić mikrofon TV Sony Bravia xr.

Znalazłem przełącznik do uruchomienia diody pod ekranem ale niestety to nic nie daje zastanawiam się czy nie jest uwaga jak ktoś ma taki telewizor to proszę o pomoc

15 ODPOW. 15
profile.country.PL.title
Artur-73
Użytkownik

Asystent działa bo z pilota wykonuje komendy język też zmieniłem na angielski i nic z regionem nie próbowałem. A na jaki region trzeba zmienić?

profile.country.PL.title
stanley50
Użytkownik

Jeżeli nie ma w: ustawienia/ustawienia urządzenia/asystent google/wykrywanie ok google to oznacza że w tym regionie nie ma tej opcji. Nie mam pewności bo dawno to robiłem ale jak ustawiłem telewizor na początku to był wybór jaki kraj a potem jaki język i chyba chodzi o wybór kraju, np. Anglia. Tak jak mówię nie wiem czy zadziała, spróbować można. Też nie raz różne porady czytałem i na jakiś szczegół nie zwracałem uwagi a okazywalo się że miał istotny wpływ.

profile.country.PL.title
Artur-73
Użytkownik

Właśnie to zrobiłem ustawiłem kraj i język na angielski i też nic

profile.country.PL.title
Artur-73
Użytkownik

A jednak zadziałało wszystkie ustawienia muszą być na język angielski region angielski kraj Wielka Brytania. Wszystkim którzy przyczynili się do pomocy w ustawieniu bardzo bardzo dziękuję pozdrawiam

Jerzyzg
Nowicjusz

witam żeby uruchomić wyszukiwanie przez mikrofon w tv ,potrzeba wybrać w ustawieniach język angielski ale tylko Wielka Brytania ,a po tym nacisnąć na pilocie przycisk mikrofonu i wykonać polecenia ,które wyświetlą się na ekranie,chodzi o włączenie przełącznika pod tv i zgodę na włączenie opcji ok Google.

profile.country.PL.title
pgrzesp
Użytkownik

A spróbujcie sprawdzić czy po zadziałaniu opcji głosowej na języku angielskim zmienić na polski u mnie działa ale tylko do momentu wył tv. Skoro działa po zmianie języka, to gdzieś trzeba głębiej zobaczyć dlaczego przestaje działać?