anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Reklamacja

profile.country.PL.title
MarekKorecki
Poszukiwacz

Reklamacja

Czy ktoś  z Was "wygrał" sprawę z Sony -

 reklamacja naprawy i uznania gwarancji - retencji obrazu

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
maxrev1
Użytkownik

Chyba nikt wg Sony to są "zalety" technologii i wszystko mieści się w ramach "norm" producenta. Szkoda że nie chwalą się tym na swojej www i w elektromarketach.

profile.country.PL.title
MarekKorecki
Poszukiwacz

Dziękuję,  postanowiłem iść na całość.  Wypróbuję  nasze państwo prawa. Pozdrawiam 

profile.country.PL.title
maxrev1
Użytkownik

Powodzenia, napisz jak Ci sie uda cos zdziałać, przydałoby się żeby ktoś im utarł nosa!!! U mnie sprawa się ciągnie jak flaki z olejem a Sony uważa, że jak ich serwis porysywał ekran w ramach "naprawy" to tylko kosmetyka:-) Dobrze że nie kazali dopłacić za nowe doznania po tej "kosmetyce".

profile.country.PL.title
kurtion
Użytkownik

Mam pytanie do autora. Czy retencja obrazu pierwszy raz się pojawiła i SONY odrzucił reklamację, czy to jest ponowna, kolejna reklamacja?

profile.country.PL.title
MarekKorecki
Poszukiwacz

Dwa lata temu, za ekranie zauważyliśmy różnobarne przebarwienia, i wtedy uznano nam reklamację i w ramach gwarancji wymieniono tv ale nie w całości, tylko sam "ekran" pozostawiając "nogę", pan serwisant stwierdził wówczas, że  ekran jest po regeneracji i tak to zostawił. Wtedy nie nazywano tego retencją ani nie udzielono nam żadnych instrukcji, co jak należy, czego nie należy oglądać. 

profile.country.PL.title
MarekKorecki
Poszukiwacz

...i wtedy nazywało się  to - wypaleniem matrycy. Mniej więcej  po 2 latach retencji obrazu.