anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z EPG/Guide (KD-55XG8596)

MyAtari
Nowicjusz

Problem z EPG/Guide (KD-55XG8596)

Hej

 

Korzystam z anteny satelitarnej - platforma Cyfrowy Polsat, moduł CI+ (zgodny z modelem telewizora). Problem polega na tym, że przewodnik po programach (GUIDE) prezentuje tylko dwie kolejne audycje (bieżącą oraz najbliższą po niej). Reset, przywracanie ustawień fabrycznych nie przynoszą efektu. Oprogramowanie jest aktualne.

Przeczytałem na Forum, że pomaga zgranie listy kanałów na dysk i ponowny import do TV. Faktycznie pomogło, lecz po kolejnej edycji listy kanałów na TV problem powrócił. Kolejny raz "sztuczka" z eksportem i importem kanałów nie przyniosła już niestety efektu. Może za drugim podejściem coś pominąłem?

Model TV: KD-55XG8596 zakupiony w 2020 r.

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Cześć MyAtari, zgłosiłam Twoje zapytanie do Supportu, damy znać, jak będzie odpowiedź! Pozdrawiam, Agnieszka_J

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj MyAtari,

Tutaj odpowiedź z Supportu:

--------------------------------

Zalecamy zresetowania telewizora:


1. Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania na pilocie przez około 5 sekund, aż zostanie wyświetlony komunikat „Wyłączenie zasilania”.

2. Telewizor wyłączy się i po około jednej minucie automatycznie włączy się ponownie.

Jeżeli reset nie przyniesie oczekiwanych efektów, wówczas należy przywrócić ustawienia fabryczne telewizora:

HOME - USTAWIENIA - PAMIĘĆ I RESETOWANIE - PRZYWRACANIE DANYCH FABRYCZNYCH - OK - OK

-----------------

 

Pozdrawiam, Agnieszka_J