anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z dźwiękiem/banerem info na XF90

profile.country.PL.title
Buhaj47
Poszukiwacz

Problem z dźwiękiem/banerem info na XF90

Jakiś czas temu zauważyłem, że przy podłączeniu PS4 Pro bezpośrednio to XF90, dźwięk był opóźniony w stosunku do obrazu (zarówno przy głośnikach TV, jak i soundbarze podłączonym przez HDMI ARC - Yamaha YAS-408). Niedawno kupiłem PS5, i mam to samo (wyjście dźwięku w PS5 ustawione na Linear PCM). Lagu nie ma, gdy podłączę konsolę przez soundbar do TV, ale wtedy co chwila pojawia się pasek informacyjny, próbowałem zmieniać kable HDMI (w tym certyfikowane), ale na każdym zestawie jest to samo. I tak z jednej strony mam opóźnienie dźwięku, z drugiej pasek info. Czy to problem tego modelu TV, a może Android TV? Ktoś rozwiązał ten problem? Jedyne, co mi przychodzi do głowy, to wyłączanie paska za każdym razem, kiedy będę chciał zagrać. Reset TV do ustawień fabrycznych nie pomógł.

Tagi (4)
1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Lumbagoo
Doradca

Myślę, że najlepiej jak spytasz na forum Playstation, wiele osób ma problem z opóźnieniem dźwięku w PS5, niezależnie jaki telewizor/sprzęt audio jest podłączony. Być może da się ten problem rozwiązać w ustawieniach audio w konsoli.