anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Praca Androida plus zewnętrzne aplikacje

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Praca Androida plus zewnętrzne aplikacje

 

Sorki za jakość ale YT się chyba zbuntowało :slight_smile: z przetwarzaniem video bo było FHD.

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
cristians84
Użytkownik

Powiedzenei że aplikacja video działa jest wg. mnie zbyt górnolotnym określeniem :tongue: Fakt, jako jedyna (próbowałem też, MX Player i VLC) bez zacinania odtwarza filmy z mojego aparatu (Sony A600). Jednak posługiwanie się tą aplikacją w przypadku korzystania z wielu akatalogów to KATASTROFA ! Nie ma możliwości skakania po drzewku katalogów bo wszystkie wyświetlają sie na raz...***** ??? brak słów, nie wiem jak taka firma może serwować klientom taki bubel. To samo tyczy się aplikacji Album. Dlatego moim głównym eksploratorem plików jest właśnie ES.

Dzięki za pokazanie HALauncher

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Zgadzam się co do video i album, od dawna dzwoniąc do supportu molestowalem o lepszy organizer plików. W słowie że "działa" video miałem na myśli format mkv w czym nie zawsze radzą sobie konkurenci. Do multimedialnych plików raczej używam Kodi. Co do instalowania przez Sony bubla typu album lub video to myśleli chyba że ktoś będzie miał mało plików i okazyjnie używał tych apk 🙂 tak jak na tablecie lub Xperii. Lecz nie tędy droga w Tv.... tu się wstawia dyski ponad tera więc Sony trzeba podrasowac te dwie apk pod tv. Co do muzyki to dobra jest również pod tv.

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Można nawet zainstalować Antutu i przetestować swój tv. Dowiemy się parę szczegółów o CPU, grafice,ram i innych podzespolach, a w tym że android jest 32bitowy. Zaraz sprawdzę Spotify na tv 🙂

profile.country.PL.title
cristians84
Użytkownik

Udało Ci się ustawić HALauncher jako domyślny działajacy pod przyciskiem HOME? Ja zaznaczyłem czerkerek w ustawieniach ale nic z tego...

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Niestety nie. Fajnie jak by ktoś znalazł taki luncher do tv. Już myślałem aby nawet jakiś przycisk zaprogramować w pilocie.... Mam coraz więcej apk i muszę wchodzić przez okno do nich 🙂  Sony czytać i działać w tych kwestiach. Sony przydało by się konto backup na tv z jego ustawieniami i apk pobranymi. Coś w stylu na Xperie. Następna kwestia to HDD który ma być do zapisów programów. Wrzucie temat programistą by na tym HDD przydzielili miejsce na apk i część systemu. 8gb obecnie to trochę mało pamięci wewnętrznej. Warto ją rozbudować właśnie o dysk twardy lub osobny Flash z wybranym gniazdem USB tylko do tych operacji. Coś w stylu redyboost w Windowsie.