anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

powiadomienia o słabej baterii w pilocie

profile.country.PL.title
mactika
Nowicjusz

powiadomienia o słabej baterii w pilocie

Witam,

Czy ktoś się orientuje w temacie wymiany baterii w pilocie, jak już jest wymieniona to jak wyłączyć powiadomienie

na ekranie telewizora aby się nie pokazywało.

8 ODPOW. 8
profile.country.PL.title
Gregory58
Użytkownik

Po wymianie baterii w pilocie na nowe , komunikat sam znika . nie ma potrzeby go wyłączać w menu TV.

Jeśli dalej masz ten komunikat po wymianie może to świadczyć iż baterie nie spełniają wymagań pilota ( za niska pojemność lub napięcie )

Stosuję baterie różnych producentów zazwyczaj alkaliczne i nie miałem nigdy po założeniu nowego kompletu takiego komunikatu jak u Ciebie.

profile.country.PL.title
stanley50
Użytkownik

O jakim telewizorze mówimy i o jakim pilocie?

Szczerze mówiąc to pierwszy raz z czymś takim się spotykam.

profile.country.PL.title
Gregory58
Użytkownik

W moim przypadku dotyczy telewizora 65XH9505 i pilota w wersji premium (Metalowe wykończenie podświetlane klawisze)

Po upływie około 3 miesięcy od założenia nowych baterii  mam komunikat iż wyczerpują się i w krótce będzie potrzebna ich wymiana. 

Pilot jest połączony z telewizorem poprzez bluetoth więc zużycie baterii będzie szybsze.

profile.country.PL.title
stanley50
Użytkownik

Ja mam xh9096 ze standardowym pilotem też połączony przez bluetooth ale bez podświetlenia, jak kupiłem w październiku 2020r. telewizor to do dnia dzisiejszego jedzie na bateriach co były w zestawie i żadnego komunikatu nie miałem dlatego moje zdziwienie.

Arczi007
Poszukiwacz

Też mam tego pilota i baterie też wymieniałem po około 3mies, coś za coś.

profile.country.PL.title
stanley50
Użytkownik

Arczi007

Coś za coś?, no to ja dziękuję za światełka w pilocie co 3 miechy baterie wymieniać.😏

profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik

stanley50, jak dla mnie to możesz całkowicie wyrzucić pilota czy to ze światełkami jak piszesz czy bez, kogo to interesuje, baterie wytrzymują około 6 miesięcy, koszt 4pln.....

profile.country.PL.title
stanley50
Użytkownik

  Wyrzucał nie będę bo mi działa perfekcyjnie i długo, a światełka są mi zbędne, znam rozkład klawiszy nawet w ciemności.