anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Odtwarzanie nagrań z telewizora

profile.country.PL.title
Mulder70
Poszukiwacz

Odtwarzanie nagrań z telewizora

Witam.

Jak mam odtworzyć nagrane programy z TV?

Kodi - widzi plik ale  się nie odpala

odtwarzacz w TV - nie widzi dysku na który nagrywam

SPMC - to samo co Kodi.

Pomoże ktoś.

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Lumbagoo
Doradca

Na jakim dysku nagrywasz? W jakim systemie plików i czy na dysku znajduje się coś jeszcze poza nagraniami?

profile.country.PL.title
Mulder70
Poszukiwacz

Dysk 1Tb. Na dysku nie ma nic poza plikami nagranymi z TV. System plików to chyba telewizor ustala przy formatowaniu i rejestracji dysku.

Zapomniałem napisać, że typem plików jest ".bin".

profile.country.PL.title
Gregory58
Użytkownik

To co jest nagrane na dysku podłączonym do TV może być odtwarzane tylko na tym samym telewizorze, przy pomocy zainstalowanego fabrycznie odtwarzacza nagranych audycji. Żaden Kodi ,Vplayer i inne cuda nie mają dostepu do dysku HDD z nagraniami. Jest on szyfrowany nie nie nadaje się do niczego innego. Drugi tai sam TV też go nie odtworzy. Proces instalacji dysku do nagrań zabezpiecza go i przypisuje do danego TV.
Aby odtworzyć nagrany materiał należy wejść do tej opcji poprzez pilota z dedykowanego klawisza. Inaczej się nie da.

Należy pamiętać iż nagrywanie działa tylko dla programów cyfrowych z TV naziemnej oraz SAT. Jeśli używamy moduł dekodujący CAM+ to niekiedy najnowsze wersje w zależności od operatorów np. Canal+ blokują nagrywanie ich programów .

profile.country.PL.title
Mulder70
Poszukiwacz

Wystarczyło napisać tylko: "Aby odtworzyć nagrany materiał należy wejść do tej opcji poprzez pilota z dedykowanego klawisza. Inaczej się nie da."

O reszcie to wszystko wiedziałem. Dzięki.