anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nowy wygląd android tv

profile.country.PL.title
slavci
Użytkownik

Nowy wygląd android tv

Witam. Na moim Sony 65xe8505 z 2017r.udało się ustawić nowy szatę  z Google tv. Potrzebny vpn i ustawiony kraj Niemcy. No cóż Polska nadal z tyłu z aktualizacją. 

IMG_20210904_081024.jpg

IMG_20210904_080951.jpg

IMG_20210904_081055.jpg

11 ODPOW. 11
profile.country.PL.title
Lumbagoo
Doradca

Czyli aktualizacja przez VPN a później już normalne użytkowanie? Jakieś zmiany widoczne poza wyglądem? Płynność działania się nie zmieniła?

 

profile.country.PL.title
slavci
Użytkownik

Niestety po wyłączeniu vpn wygląd wraca do starej szaty android tv po wyłączeniu i włączeniu tv

profile.country.PL.title
raf_02
Użytkownik

Potwierdzam, działa przez VPN, tylko dziwi mnie, że mimo iż łączę się z serwerami w różnych krajach interfejs jest po polsku. Po wyłączeniu wraca do tego co było. 😀

20211019_202907.jpg

20211019_181943.jpg

20211019_181905.jpg

20211019_181847.jpg

profile.country.PL.title
tdmtesciu
Poszukiwacz

A ja mam takie pytanie. Po ostatniej aktualizazcji gdy ustawiam jakosc obrazu na poszczegolnych trybach wszystko jest ok. Hdmi 1-2 ok Youtube ok Netflix ok. Ale kiedy wracam do menu TV ,tam gdzie sa aplikacje itp(glowny ekran android) obraz jest tak ciemny ze w ciagu dnia prawie nic nie widac.Co moge z tym zrobic, zadne proby rozjasniania nie pomagaja. Mial ktos taki problem i wie jak to rozwiazac? Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Michal3city
Nowicjusz

Hej powiesz mi jak ustawić vpn na tv ? Bardzo mi zależy na appletv a z tego co widzę na twoich screnach to jest a w mojej kompilacji jeszcze nie ma appletv.

profile.country.PL.title
Piotr.Kummer
Użytkownik

Co wy z tymi VPNami kombinujcie , przecież ta aktualizacja jest dostępna w Polsce od 2 tygodni. 

profile.country.PL.title
raf_02
Użytkownik

Możliwe, ale póki co mój xg nie zgłasza tej aktualizacji. oprogramowania. Pewnie one są uzaleznione od roku produkcji. A XG to 2019.

profile.country.PL.title
raf_02
Użytkownik

Na początek musisz mieć jakiś vpn. Ja mam Cyberghost. Pobrałem aplikacje ze sklepu Play. Dalej wedle instrukcji, logowanie na swoje konto i albo, włączam ochronę kiedy chce, albo ustawienie vpn-a na stałe dla danej sieci Wi-Fi. Tv mam podłączony do Internetu przez WiFi.
profile.country.PL.title
1Kajman
Użytkownik

Ta aktualizacja jest bez sensu, często reklamy nieosiągalnych u nas treści, wywaliłem toto.