anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nowa Aktualizacja Oprogramowania

profile.country.PL.title
Devils1100
Użytkownik

Nowa Aktualizacja Oprogramowania

Dziś,jest już Dostępny nowy Soft o numerze 

v6.7205

dla telewizorów z roczników : 16,- 17,) (18 -19)

 

25 ODPOW. 25
profile.country.PL.title
jajko6
Użytkownik

W sumie nie miałem. Z perspektywy czasu uważam, że model XE9305 był bardzo udany dla Sony.

 

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Ja mam XE9005

profile.country.PL.title
AND.N_11
Użytkownik

Jak na razie bodajże 5 dni po aktualizacji nie miałem restartu TV, a wcześniej kilka razy w tygodniu to się zdarzało.

Resetu do ustawień fabrycznych nie robiłem, nie miałem takiej potrzeby. Czy aplikacje działają szybciej, to przyznam nie zauważam specjalnie. Na pewno firmowy odtwarzacz Media Player działa jak działał, czyli bardzo powolnie.

profile.country.PL.title
hunter45pl
Użytkownik

Po jakimś czasie uruchomiłem ponownie tv i zrobiłem update.....wnioski:) dalej szrot sony bez zmian.

Na szczęście trzymam go w pokoju gdzie prawie nie bywam. Polecam zmienić producenta TV.

Żadnych problemów z odtwarzaczami ,restartami i innymi cudami z android tv szrot sony i przede wszystkim Dolby vision chce wyrwac oczy. 

Porównując odtwarzacz ze zwykłym dekoderem c+ to sony powinno iść na lekcje jak sie robi oprogramowanie...

profile.country.PL.title
yaro626
Użytkownik

@Hunter - zgadza się dzisiaj sony to badziewie gorsze od najtańszej chińszczyzny.Mój też ostatni zakup tej firmy a moglem wziąć panasa.

profile.country.PL.title
przebinda
Użytkownik

aktualizacja przez ota bez problemów - trochę szybciej chodzi;

znikła połowa kodeków (po aktualizacji przestały chodzić filmy avi z ac3 i dd5.1) - mkv jeszcze chodzą; musiałem zainstalować vlc