anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Niedziałająca Aplikacja od Disney + w telewizorze KD-55XH9005

profile.country.PL.title
Alwarko
Nowicjusz

Niedziałająca Aplikacja od Disney + w telewizorze KD-55XH9005

Witam czy ktoś powie dla czego nie działa mi na tv Sony aplikacja Disney+ 

Co mam zrobić 

Z góry bardzo dziękuję za pomoc 

Sony BRAVIA KD-55XH9005  

14 ODPOW. 14
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Ale działała i nie działa czy nigdy nie działała i chcesz uruchomić?

profile.country.PL.title
Grzechuxl
Nowicjusz

Mam to samo, tyle, że w modelu XR-55A90J. Po uruchomieniu pojawia się komunikat: Ta aplikacja nie jest już zgodna z twoim urządzeniem. Aplikacja została zaktualizowana 22 maja 2022 i jest lipa.

 

profile.country.PL.title
Alwarko
Nowicjusz

Po uruchomieniu pojawia się komunikat: Ta aplikacja nie jest już zgodna z twoim urządzeniem. 

profile.country.PL.title
rafakow73
Poszukiwacz

Na X93J działa. Może spróbuj wejść do sklepu Play i stamtąd zainstalować. Ja tak zrobiłem. 

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

W aplikacjach, jest już dostępna działająca wersja.

profile.country.PL.title
Jacha78
Poszukiwacz

Aplikacja disney+ nie przesyła dolby digital 5.1 przez wyjście optyczne. Tv xf90. Netflix działa bez problemu. Amplituner jest podłączony optykiem z uwagi na brak gniazd hdmi. Próbowałem różnych ustawień wyjścia audio i nic. Na ułamek sekundy przy rozpoczęciu filmu mignie dd 5.1 i przechodzi w stereo. 

profile.country.PL.title
robimal
Poszukiwacz

Witam

Mam dokładnie ten sam problem z aplikacją Disney. Na ułamek sekundy mrugnie napis Dolby Digital po czym wchodzi stereo. Sprawdzałem przez chromecast i nadal jest tak samo. Podpięcie przez światłowód. Netflix działa bezpoblemowo.

profile.country.PL.title
Jacha78
Poszukiwacz

Potwierdzam. Przesyłanie filmu z Disney+ przez chromecast wbudowanego w nasze tv nic nie zmienia. Pożyczyłem do testu miboxa 4 z identycznym androidem i z aplikacji disney+ dalej to samo - tylko stereo. Natomiast chromecastem na miboxa podłączonego hdmi do naszego tv, pojawia się dolby digital 5.1. Nic z tego nie rozumiem. 

profile.country.PL.title
robimal
Poszukiwacz

Sprawdzałem jeszcze dekoder canal plus. Zainstalowałem tam aplikacje Disney, podpialem światłowód i okazało się, że wszystko działa. Od samego początku amplituner pokazuje DD 5.1.