anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Lista kanałów Sony Channel Editor nowe narzędzie od Sony

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Lista kanałów Sony Channel Editor nowe narzędzie od Sony

Jak w temacie  Sony Channel Editor nowe narzędzie od Sony (16.06) do układania listy kanałów na telewizorach . W końcu i brawo dla Sony może chwalę za wcześnie bo jeszcze nie przetestowałem ale dla mnie to będzie bardzo pożyteczne bo korzystam z tunera satelitarnego wbudowanego w TV (dwie satelity ponad 4tys kanałów) i każde układanie ręczne kanałów było bardzo uciążliwe tym bardziej ,że poprzednie narzędzia restartowały telewizor podczas przesyłania listy kanałów.Sprawdzę programik po południu ale już daję plusa :).

14 ODPOW. 14
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@syman60  rada jest taka ,że nie możesz mieć innych pendrive-wów włożonych do USB tylko ten ,na który chcesz wyeksportować listę kanałów

profile.country.PL.title
syman60
Użytkownik

Odłączyłem dysk do nagrywania i odbiornik klawiatury bezprzewodowej. TV uruchomił się od poczatku i listę mogłem pobrać na usb...dzięki kolego za rade.A jeden "ze znawców" poradził mi kupić nowy pendrive..thx

profile.country.PL.title
wisobie95
Nowicjusz

I to jest dobra rada. Wyłączyć telewizor najlepiej z sieci. Odłączyć wszystkie dyski również ten do nagrywania. Podłączyć czysty USB najlepiej FAT32. Włączyć telewizor wykonać instrukcję i działa.

Z innym USB czy dyskiem do nagrywania zamęczysz się. Dlaczego tego nie ma w instrukcji tylko człowiek musi szukać rozwiązań.

profile.country.PL.title
Michu666
Poszukiwacz

Używam modułu dostępu telewizji Can+ i program się nie przyda. Niby dobry, sony się nim chwali, ale nie dodaje, że z telewizora nie można wyeksportować np. kanałów satelitarnych. 

profile.country.PL.title
Gregory58
Użytkownik

Przepraszam bardzo ale można , wyeksportowałem całą listę dla DVBT oraz SAT.
można poukładać kanały.

Może tu jest kwestia że podczas konfiguracji startowej TV wybrane zostały już gotowe ustawienia kanałów dla operatora Canal+
Nie sprawdzałem tego , programując wybrałem aby znalazł i zapisał wszystkie nie kodowane .