anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Łączenie się telefonu z TV

profile.country.PL.title
PawNow85
Nowicjusz

Łączenie się telefonu z TV

Cześć wszystkim. Napotkałem problem, chciałbym połączyć swój telefon (Huawei P50 pro) z telewizorem X85J poprzez Wi-Fi Direct ale jest problem, w żaden sposób nie mogę tego zrobić, wszystkie poradniki jakie są już wypróbowałem i nie wiem co dalej, niby jakieś tam połączenie pomiędzy nimi jest ale na ekranie tv nie wyskakuje mi telefon abym mógł oglądać np zdjęcia z niego, za to gdy włączę na smartfonie jakiś filmik z YT i wezmę przesyłanie na tv to działa, nie wiem o co chodzi, mój dziesięcio letni Philips łaczył się z każdym telefonem bez problemu a tu to jest jakaś straszna kaszanka - będęIMG_20220921_203524.jpg wdzięczy za pomoc i rady

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj, czy kontaktowałeś się już w tej sprawie z Sony Support? Można to zrobić telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz, dane kontaktowe tutaj: 
tel. +48 223060694
E-mail: customersupport.pl@eu.sony.com
https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email
Pozdrawiam, Agnieszka_J

profile.country.PL.title
PawNow85
Nowicjusz

Hej, tak, ale niezbyt wiedzą o co chodzi i jak pomóc i odsyłają do linków z pomocą i konfiguracją na ich stronie o których wspomniałem do nich w mailu że próbowałem każdej metody która jest tam opisana i że żadna nie działała, albo odpisywano mi na temat bluetooth że służy tylko do obsługi pilota (pomimo tego że pisałem że chodzi mi o wi-fi direct) albo kazano mi wysłać tv na gwarancję - już sobie poradziłem sam.