anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KE-75XH9005 montaż na ścianie

profile.country.PL.title
g00ras
Poszukiwacz

KE-75XH9005 montaż na ścianie

Proszę o rozwianie wątpliwości odnośnie montażu TV na ścianie z uniwersalnym uchwytem.

 

1) Wykręcam fabryczne śruby wkręcone w TV

2) montuję przedłużacze VS dołączone do TV

3) wcześniej wykręcone śruby używam do skręcenia uchwytu z przedłużaczem VS

8 ODPOW. 8
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć,

 

Nie bardzo rozumiem dlaczego chcesz montować uchwyt uniwersalny stosując przedłużacz - chcesz zyskać większy odstęp od ściany?

 

Pozdrawiam :slight_smile:

profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik

Oczywiście ,że wkręcasz w otwory po śrubach oryginalne przedłużacze dostarczone z tv, inaczej będziesz dociągał śruby do elementów obudowy z tworzywa z tyłu tv co doprowadzi do uszkodzenia obudowy- pęknięcia.

profile.country.PL.title
g00ras
Poszukiwacz

Mam na myśli walce VS wydłużające gwint w TV dołączone do zestawu.

 

31TEGrgM4oS._AC_

profile.country.PL.title
g00ras
Poszukiwacz

Dobrze czy w takim razie do przykręcenia ramion uchwytu do przedłużacza mogę użyć śrub, które były fabrycznie wkręcone z tyłu telewizora.

profile.country.PL.title
stanley50
Użytkownik

Oczywiście.

profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik

Właśnie te przedłużacze są po to ponieważ oryginalne śruby są w zagłebieniach obudowy.

profile.country.PL.title
g00ras
Poszukiwacz

Mam jedynie wątpliwość odnośnie śrub, które mają około 15 mm. Po dodaniu podkładki i grubości uchwytu w TV wchodzi niecały cm w telewizor, tak ma być?

profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik

Wydaje mi się, że 7 - 8 mm wkręconej śruby x 4 w zupełności wystarczy. Jeśli masz wątpliwości to wymień śruby na dłuższe, ale uważaj aby nie przekroczyć głębokości  gwintu, uszkodzisz tv. Max, długość wkręconej śruby zgodnie z przedłużkami, nie więcej.