anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KE-55XH9005 - znikajace autmatycznie pozycje sposrod programow

profile.country.PL.title
RoODoO
Poszukiwacz

KE-55XH9005 - znikajace autmatycznie pozycje sposrod programow

Czesc.
Problem jest nastepujacy. 
Do TV SONY KE-55XH9005 mam podlaczony kabel od satelity. 
Telewizor fabrycznie ma 9999 pozycji, ktore mozna wypelnic programami. 
W moim przypadku to okolo 1200 programow TV i 700 radiowych, ktore tuner sam wynalazl.
Mam ustawione pierwsze 60 programow (od 61 programu to juz czysto przypadkowe pozycje).

Ale problem jest taki:
Pozycja nr:                  Nazwa kanalu
1                                   pierwszy TV
2                                  drugi TV
3                                  trzeci TV
4                                czwarty TV
....
31                              trzydiesty pierwszy TV
32                             trzydziesty TV
.... 
59                              piecdziesiaty dziewiaty TV
60                              szescdziesiaty TV
61                                jakis program TV
62                                jakis kolejny program TV

Problem:
pozycja nr 6, 20, 32, 33 i 39  sa usuwane z pamieci, tak, ze nie ma programow   SZOSTY TV, DWUDIESTY TV, TRZYDIESTY DRUGI TV itd... ALE CO CIEKAWE! nie ma tez poyzcji na ktorych te programy byly zapisane.... czyli przelaczasz sobie 2, na 3 na 4 na 5 i nastepnie wskakuje 7 bo 6 nie ma w ogole w pamieci... to samo  17, 18, 19 sa, a 20 pozycji juz nie ma (z 19 przechodzi na 21). 
Co ciekawe, po wgraniu programow od nowa... sa przez chwile, ale jesli wlacze ktorys progam, z tych ktore znikajac, to dziala 4 sekundy i nastepnie mi przelacza na losowo inny kanal (np. pozycja 40, albo 341 albo 971 albo 35)... 
Kiedys znikaly 2 pozycji wraz z programami zapisanymi na tych pozycjach teraz znika 8 - 10 porogramow razem z pozycjami.
Przywracanie do ustawien fabrycznych tez nie pomaga. TV standardowo wyszukuje 1200 programow TV i 700 radiowych, potem daje import listy z USB... chwile dziala wszystko, a pozniej pozycje sie od nowa wymazuja z pamieci TV. czasem znikaja od razu, czasem po 20 minutach (ale jesli wlacze znikajaca pozycje to 4 sec. i od razu przelacza na inny kanal i juz nie mam do czego wracac).
Akutalizacje sa wszystkie.  Co moge zrobic z tym problemem oprocz wyrzucenia tego TV na smietnik? Ktos podpowie jak sobie poradzic z tym problemem? Moze ktos mial podobne doswiadczenia?


10 ODPOW. 10
profile.country.PL.title
RoODoO
Poszukiwacz

Problem rozwiazany. 
Programy przestaly sie kasowac.


ROZWIAZANIE:
USTAWIENIA -> Kanaly i wejscia -> Kanaly -> Ustawienia Kanalow -> Zaawansowane ustawienia -> aktywowac ZASTEPOWANIE KANALOW.


Nie wiem co to ma do usuwania programow i pozycji z listy, ale zaczelo dzialac.

Pomogl kolega, ktory wskazywal aby to dezaktywowac - mialem nie aktywne, ale wlaczylem i dziala.

 

Sony kolejny raz pokazalo, ze serwis ma mizerny i robi w Chinach tani badziew, nad ktorym nikt nie panuje.

Po co wkladacie to telewizora jakis zbedny system operacyjny, jak pozniej zaden z pracownikow nie potrafi rozkiminic o co w nim chodzi. 
Niech mi ktos w koncu wyjasni po co w telewirzoze system operacyjny? ktory ma pierdylion opcji, ktorych nikt nigdy nie uzywa bo normalny czlowiek nie ma czasu na takie glupoty, a jak chce sie wysilac intelektualnie to wybiera gre w SUDOKU. TV ANDROID TO DZIADOSTWO!