anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

kd65-xh9505 współpraca z laptopem

profile.country.PL.title
pablo700
Użytkownik

kd65-xh9505 współpraca z laptopem

Cześć jako nowy użytkownik na forum i jednocześni telewizora z góry przeprasza jeżeli moje pytania będą głupie. Czy jest  możliwość przesłania bezprzewodowo zdjęć,filmów z laptopa na telewizor wg info z Sony niema takiej możliwości ,trochę słabo jak na topowy model telewizora ,testowany przeze mnie sprzęt konkurencyjnej firmy nie miał z tym problemu . Czy po aktualizacji miał ktoś problem ze sterowaniem soundbara [samsung] -przy zmianie głośność na soundbarze nie zmieniają się cyferki na telewizorze i dekodera c+ -pilot telewizora pomimo konfiguracji z dekoderem nie włącza dekodera ale wyłącza.

21 ODPOW. 21
Mateusz
Poszukiwacz

Dokonuję wpisu po ponad roku od założenia tematu. Jestem posiadaczem sony KD-55XH9096. Mam go od 1,5 roku w moim starym LG dużo korzystałem z funkcji strumieniowego przesyłania obrazu ale w Sony niestety to nie działa. Telefon wykrywa jako pulpit zdalny ale poza próbą połączenia nic się nie dzieje. "Najlepsze" jest to ze infolinia sony twierdzi, że to powinno działać a nie działa. Telewizor już chyba 3 razy był w serwisie i kierownik twierdzi, że jego telefon sony się łączy a u mnie to wina telefonów, laptopa, routera. Czy może znalazł ktoś rozwiązanie tego problemu przez ten rok ciszy w tym temacie? Nie ukrywam, że dużo korzystałem z tej funkcji i będę chyba zacznę batalię z serwisem.

profile.country.PL.title
stanley50
Użytkownik

Może serwis ma rację twierdząc że u nich działa, ja mam też ten telewizor XH9096 i działa mi bezproblemowo z Samsung Galaxy S7 EDGE. Nie wiem jaki masz telefon, ale może spróbuj pobrać jakąś apkę na telefon do przesyłania  ekranu  jeżeli fabryczna nie zdaje egzaminu. Kolega miał telefon nie pamiętam jakiej firmy i też to nie chciało mu chodzić, pobrał apkę zewnętrzną ze sklepu pley i zatrybiło.