anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD43X81JA

profile.country.PL.title
Piotr1972.
Poszukiwacz

KD43X81JA

Dzień dobry,

Od kilku dni moi rodzice za moją namową stali się użytkownikami telewizora KD43X81JA. Wybór padł na ten model nie tylko ze względu na fantastyczną jakość obrazu, ale także przez funkcję BLUETOOTH ( która w tym rozmiarze telewizora wcale nie jest oczywistością ). Mój ojciec ma bardzo słaby słuch i postanowiłem dokupić mu słuchawki w tej technologii ( model Sony WH-CH510 z wbudowaną regulacją głośności ), żeby mógł słuchać TV przez słuchawki z potrzebną mu głośnością, a mama  mogła słuchać dźwięku bezpośrednio z telewizora. Niestety sparowanie słuchawek z TV "odcina" dźwięk z telewizora i w związku z tym mam 2 pytania:

1) Czy ten model ma możliwość słuchania dźwięku z dwóch źródeł ( TV i słuchawki ) z regulacją natężenia osobno na tych dwóch urządzeniach ( wiem, że niektóre modele tak działają - np. mój KD-65XF9005 ma taką możliwość, ale wiem też, że niektóre telewizory tak nie działają :(),

2) Jeśli ma, to bardzo proszę o instrukcję, jak zmienić to w ustawieniach ( próbowałem, ale niestety mi się nie udało...).

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Dzień dobry, Piotrze, wysłałam Twoje zapytanie do działu technicznego, damy znać, jak tylko będzie odpowiedź. Pozdrawiam, Agnieszka _J

profile.country.PL.title
Lumbagoo
Doradca

Od Androida 9 takiej możliwości nie ma, przynajmniej oficjalnie.

profile.country.PL.title
Piotr1972.
Poszukiwacz

Dzień dobry Agnieszko,

Czy jest już może odpowiedź z Działu Technicznego na moje zapytanie?

A przy okazji jeszcze jedno pytanie dotyczące tej samej sprawy: Czy jak do telewizora podłączę soundbar, to czy wtedy słuchawki będą działać niezależnie od dźwięku z listwy?

Pozdrawiam

Piotr

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Cześć Piotr, doradcy z działu wsparcia potwierdzają, że niestety posiadany model urządzenia nie posiada funkcji słuchania dźwięku z dwóch źródeł.
Dopytam jeszcze o te słuchawki v. soundbar, ale myślę, że sprawa jest raczej przesądzona.

Pozdrawiam, Agnieszka_J

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Cześć Piotr, koleżanka z działu technicznego poleca zapoznanie się z tym artykułem:

https://bit.ly/3xFVEmp

 

Mam nadzieję, że okaże się on pomocny. 

Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka_J