anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

HBO Max

profile.country.PL.title
bogrobert1
Poszukiwacz

HBO Max

Witam,

Od jutra wchodzi HBO Max niestety nie widzę w Google Play tej aplikacji.

Czy można ją jakoś inaczej zainstalować ? 

24 ODPOW. 24
profile.country.PL.title
Karamba
Użytkownik

To jest wątek o HBO MAX a nie NETFIX 

profile.country.PL.title
Bobrow
Użytkownik

Wiem ,że jest to wątek o HBO max-napisałem o Netflix ,że jest dźwięk 5.1 by wykluczyć problem z ustawieniem TV.

Na moim TV nie działa dźwięk 5.1 w HBO Max -trzeba chyba czekać na aktualizację (apki lub Androida)... 

profile.country.PL.title
odja12
Użytkownik

Proponuje wejść na forum satkurier, podaję co jeden kolega napisał o dźwięku. Może pomoże:


Ja już sam rozwiązałem problem z dźwiękiem na HBO max na Android TV. W ustawieniach dźwięku wybrałem styl dźwięku użytkownika, włączyłem dźwięk przestrzenny, Tryb Downmix również jest ustawiony na dźwięk przestrzenny. Następnie w opcji "Przetwarzanie dźwięku Dolby" wybrałem tryb filmu i od razu dźwięk w aplikacji działa, jak należy.

profile.country.PL.title
Bobrow
Użytkownik

Torba…nie działa.

 

profile.country.PL.title
odja12
Użytkownik

To sorki za zamieszanie. Tylko to wyczytałem. Sam nie posiadam zestawu 5.1 więc nie sprawdzę, tylko cytowałem jakąś poradę. Bardzo przykro, że nie zadziałało. Zarejestruj się na : https://forum.satkurier.pl/topic/39222-hbo-max/page/60/#comments tutaj trwa gorąca dyskusja co do HBO max. 

profile.country.PL.title
bogrobert1
Poszukiwacz

odja12 

Piszesz o ustawieniach w aplikacji czy telewizorze ? 

profile.country.PL.title
odja12
Użytkownik

Jak pisałem, nie sprawdzałem tego No nie mam takiego sprzętu. Podałem link do forum, gdzie można się podpytać. Wskazałem tylko ścieżkę, a nie rozwiązanie. Szczegółów nie znam. Sorki.

profile.country.PL.title
jason.bourne
Użytkownik

U mnie sama aplikacja działa bardzo dobrze, nie mam zastrzeżeń. Dźwięk też jest ok. Mam pod tv podłączony soundbar Samsung Q950a.

profile.country.PL.title
rafakow73
Poszukiwacz

U mnie na X93J Atmos już działa. Podejrzewam, że problemy związane są ze "świeżością" aplikacji. Choć z drugiej strony w innych krajach, HBOMax działa już od jakiegoś czasu.....

profile.country.PL.title
Bobrow
Użytkownik

A jak masz podłączone kino domowe -przez wyjście optyczne czy przez hdmi ?

Rozumiem ,że na amplitunerze widzisz informację o dolby i 5.1 ?