anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Dziwny „stłamszony” dźwięk KE-55XH9096

Nacioss
Nowicjusz

Dziwny „stłamszony” dźwięk KE-55XH9096

2 dni temu kupiłam nowy telewizor Sony Bravia KE-55XH9096. To była zmiana z ponad 10 letniego telewizora marki Samsung. O ile obraz i cały panel android tv jest super to mam pewne uwagi do dźwięku. Dźwięk jest jakby stłamszony, ze studni, zza zamkniętych drzwi. Próbowałam wszystkich ustawień, resetowalam do ustawień fabrycznych o nic się nie zmienia. Nie jestem zadowolona z jakości dźwięku w tym telewizorze. Dzieje się tak zarówno na kablu hdmi, YouTube, netflix itp. 

czy możliwe, ze trafił mi się wadliwy egzemplarz? Czy po prostu w nowych telewizorach są inne głośniki? 
bardzo proszę o pomoc

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Lumbagoo
Doradca

Obecnie telewizory są lżejsze, smuklejsze i jest w nich mniej miejsca na głośniki, także mogą być pewne różnice w dźwięku pomiędzy starym, a nowym tv, zwłaszcza jeśli stary odbiornik miał głośniki skierowane w przód. Głośniki są bolączką obecnych telewizorów, może być to jednak również kwestia wadliwego egzemplarza, jeżeli dźwięk jest zniekształcony, niewyraźny, to najpewniej tak jest. Zweryfikować może serwis, albo prościej i szybciej można podjechać do najbliższego sklepu i sprawdzić dźwięk na modelu z ekspozycji.