anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Czy walczycie z efektem brudnego ekranu vertical banding itd

profile.country.PL.title
_Artek_
Użytkownik

Czy walczycie z efektem brudnego ekranu vertical banding itd

Walczycie Z DSE i vertical banding i zaciemnieniem w rogach ekranu? 

Nie wiem czy jestem przewrażliwiony czy widzę coś czego nie ma ale mój nowy telewizor ma zaciemnienie w rogach vertical banding i mniejszy bądź większy DSE(efekt brudnego ekranu) aż nie chce mi się wierzyć że to Sony.....   kiedyś takie rzeczy były tylko u konkurencji..... teraz pytanie czy jest sens z tym walczyć?  czyli wymieniać w ramach 14 dni czy to walka z wiatrakami? i mając 5 lat gwarancji poczekać aż zepsuje się "coś więcej" i dostane nowy tv? niestety wydaje mi się że obecnie wybór jest jeden albo DSE i vertical banding albo OLED i wieczne uważanie na to co, jak, gdzie i kiedy się ogląda jakie jest wasze zdanie na ten temat. 

13 ODPOW. 13
profile.country.PL.title
_Artek_
Użytkownik

Niestety, wiem że serwis sony nie wymieni telewizora "dopóki działa" więc spróbuje wymienić go sam oddając ten i kupując nowy w jakimś elektromarkecie nie wiem czy ten czy inny model gorzej niż mam to nie trafie.....  nawet samsung q80t w pokoju obok "świeci" lepiej  obawiam się też że Sony Center zrobi wszystko żebym go nie oddał ale 14 dni od dostarczenia mija w czwartek od zamówienia  dzisiaj lub jutro  dam znać czy wyszło. 

profile.country.PL.title
_Artek_
Użytkownik

Miałem. dać znać jak poszło otóż poza samym faktem zdjęcia ponownego pakowania i zapłacenia 250zł za wysyłkę poszło zaskakująco bezproblemowo oddali mi pełną kwotę i to dość szybko teraz czekam na jakieś recenzje tego philipsa albo na jakąś okazje na tego sony np 5 lat gwarancji za złotówkę wtedy z 9700 zrobi się 9000  czyli de facto za tv 8200 co nadal będzie mało akceptowalną kwotą za telewizor w tej technologii ale biorąc pod uwagę że nie mam w tej chwili żadnego tv to miało by to jakiś głęboko ukryty sens.  obawiam się jednak że zamawiając ponownie w sony centre. dostanę dokładnie ten sam egzemplarz który wysłałem :grin: macie jakiś pomysł na wyjście z tej sytuacji? może jakiś dodatkowy komentarz do zamówienia.....no nie wiem. 

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Ja mam 49XE9005 i nie mam cloudingu i bandingu

profile.country.PL.title
_Artek_
Użytkownik

Niestety im telewizor starszy tym lepszy :grin: