anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

BRAVIA SYNC PS5

profile.country.PL.title
Devils1100
Użytkownik

BRAVIA SYNC PS5

Witam,chciałbym się dowiedziec czegoś posiadam PS5, i włączone mam w telewiorze bravie sync. Naprzykład jak juz koncze grać to  podczas juz niegrania na Playstation wyłączam telewizor poczym playstation przechodzi w tryb spoczynku.Ale jak włącze telewizor z powrotem to playstation z tego trybu spoczynku się nię wybudza  tak ma być? podkreslam jak na pilocie nacisne przycisk TV to konsola się włączy w ten sposób.

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Jaki model telewizora posiadasz? Czy konfigurowałeś ustawienia BRAVIA Sync dla podłączonego urządzenia?

 

Korzystanie z funkcji Bravia Sync/sterowania przez HDMI | Sony PL

profile.country.PL.title
Devils1100
Użytkownik

Tak konfiguracja była robiona chodzilo o to ze podczas gdy konsola jest w spoczynku z punktu pilota nie da się jej wybudzic przyciskając zielony przycisk odpowiedzialny za włączenie/wyłączenie telewizora ale działa opcja z wlaczeniem konsoli poczym wlącza sie równiez telewizor🙂

PS: Wiem ze przycisk TV w pilocie jest odpowiedzialny za braviasync i ustawienie go pod swoje preferencje z początku myslałem ze przycisk power jest w jakimś stopniu odpowiedzialny za wybudzenie i wlączenie konsoli. 🙂

profile.country.PL.title
Devils1100
Użytkownik

Model:XG8305