anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Błędy po aktualizacji do Android 9.0

profile.country.PL.title
szpieg48
Użytkownik

Błędy po aktualizacji do Android 9.0

Następną kastracją jakiej doświadczyłem po aktualizacji do Android 9.0 mojego KD-55XE8505 jest brak materiałów w 4k w aplikacji Player (TVN). Nie było z tym problemów w poprzedniej wersji 8.0. Czy ktoś to potwierdzi na Waszych modelach?- u mnie ewidentnie aplikacja błędnie rozpoznaje TV jakby był FHD. Widać to w danych diagnostycznych aplikacji. Reset do fabryki, czyszczenie pamięci oraz instalacja poprzednich wersji Playera nie pomogła ... po kastracji Tidala z możliwości odtwarzania materiałów w Dolby Atmos zaczynam się biczować, że dokonałem tej aktualizacji ...

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Ziio1420
Użytkownik

Z player 4K to chyba nie problem sony mam też Xiaomi mi tv 4s na który również jest  brak 4K playera wygląda bardziej na problem samego androida 9 od Google 

profile.country.PL.title
szpieg48
Użytkownik

Jeżeli tak to poprawka powinna być tym bardziej. tak zapewniała mnie osoba w pomocy technicznej.

profile.country.PL.title
szpieg48
Użytkownik

Jest rozwiązanie powyższego problemu. Należy wymusić materiały 4k w aplikacji poprzez wejście w menu "Ustawienia', następnie jeszcze raz wybrać zakładkę "Ustawienia" i zjechać w dół, pojawi się opcja " wymuś materiały 4K" - podaje rozwiązanie za suportem Playera - DZIAŁA.

Niestety nie załatwia to problemu błędnego rozpoznawania rozdzielczości TV przez aplikację Player po aktualizacji TV do Android 9.0..