anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

[Android KDL-55W807C] włączanie Guide

gustav7
Nowicjusz

[Android KDL-55W807C] włączanie Guide

Mam prośbę do programistów/serwisu SONY.

W trakcie oglądania jakiegokolwiek programu TV z DVB-T naziemnej, załączanie GUIDE przerywa dzwięk i obraz na kilka sekund. O ile obraz może zniknąć bo i tak zakrywamy go tabelą po włączeniu GUIDE to dźwięk nie powinien być przerywany. Jest to bardzo denerwujące gdy chcemy zobaczyć listę programów np. podczas oglądania wiadomości i nie chcemy stracić ważnych informacji. Posiadam także SONY Bravia bez Androida i tam załączenie GUIDE odbywa się płynnie bez przerywania dźwięku. Powrót z GUIDE do programu TV to także chwila przerwy w odbiorze.

 

Proszę o wprowadzenie poprawki w sofcie w kolejnych aktualizacjach.

 

Ogólnie stwierdzam iż mój stary Sony Bravia bez Androida działa szybciej i płynniej niż nowy z Android TV.  

Pzdr

6 ODPOW. 6
stojak123
Użytkownik

Posiadam Sony bez Androida i podczas oglądania DVB-T guide nie przerywa dźwięku ale podczas DVB-S już tak. Pisałem do Sony w tej sprawie i odpowiedziano mi,że tak ma być. Nie wiem dlaczego.

profile.country.PL.title
tomxxx89
Użytkownik

sony od 8 miesiecy nie potrafi ogarnac przelaczania kanalow bez resetowania tv i losowych zawieszek nieragowania na nic, w kazdej poprawce jest napisane ze poprawka rozwiazuje problem a problem jak wystepowal na poczatku tak wystepuje do tej pory

 

ja sie nie dziwie ze odpowiadaja ze tak ma byc skoro nawet jakby chcieli poprawic to pewnie zajeloby to ze 3 poprawki i pol roku

 

cudowna sprawa miec android tv i zalowac ze nie ma sie zwyklego tv ktory bylby polowe tanszy i bez ciaglych problemow

 

 

profile.country.PL.title
grzhabcz
Użytkownik

Potwierdzam, że w modelu 50W805C również wstępują takie objawy.

Wkurzające czasami.

profile.country.PL.title
ArcziBaldd
Użytkownik

Mam też tak samo- zawiasik :wink:

grzech82
Poszukiwacz

55x8507c z firmware 3.169 tez występuje ten problem 😞

Na kanałach cyfrowych dekodowanych z modułu CAM.

profile.country.PL.title
Pablos83
Poszukiwacz

Ogladajac telewize sat za pomoca modułu nCAM podczas wejscia do Guide dzwięki i obraz przełącza mi się na zwykły dvb-t. Dzieje się tylko tak na "preferowny satelita".