anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja wewnętrznego oprogramowania do wersji v6.5660 XR-65X93J

profile.country.PL.title
WIT-14.02
Poszukiwacz

Aktualizacja wewnętrznego oprogramowania do wersji v6.5660 XR-65X93J

  • Dodano obsługę zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR) (A90J/X9*J/Z9J/A8*J)
  • Dodano ustawienie czułości wbudowanego mikrofonu w menu Ustawienia systemowe (dotyczy telewizorów z wbudowanym mikrofonem)
  • Dodano funkcję kopii lustrzanej 4K i obsługę systemu Dolby Atmos przez technologię Apple AirPlay™
  • Na ekranie pomocy dodano kod QR przekierowujący do Przewodnika pomocniczego na urządzenia mobilne
  • W menu Szybkie ustawienia dodano przełączanie wyjścia audio Bluetooth
  • W menu Szybkie ustawienia dodano ustawienie Oszczędzanie energii
  • Ulepszono interfejs użytkownika funkcji wyłączania telewizora
  • Ulepszono interfejs użytkownika funkcji Timery i zegar
  • Rozwiązano problem powstawania makrobloków (pikselizacji obrazu) podczas oglądania telewizji z użyciem modułu CAM
5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
Rispo_22
Poszukiwacz

Ktoś testował, jakieś błędy czy warto aktualizować ?

profile.country.PL.title
JacekSz
Użytkownik

U mnie na 55x90J od dwóch tygodni śmiga i jest OK.

Miałem chwilowy problem z HbbTV ale nie wiem czy to była wina nowego oprogramowania

profile.country.PL.title
Lebioda75
Użytkownik

Wcześniej w xr65x90j w menu Szybkie ustawienia,w Bluetooth była widoczna nazwa pilota,teraz jest puste pole, gdzie znajdę ustawienie wyjścia audio Bluetooth,bo nigdzie tego nie widzę?

profile.country.PL.title
johnnoo
Użytkownik

Sekcja bluetooth jest podzielona na akcesoria i zdalne sterowanie. Pilot znajduje się pod zdalnym sterowaniem, a pozostałe czyli głośniki, słuchawki itp. pod akcesoriami

profile.country.PL.title
Lebioda75
Użytkownik

Zauważyłem że po ostatniej aktualizacji gdy włączam tv,mam ustawione na tv naziemną, miganie obrazu podczas uruchamiania,jest to krótkotrwałe, wcześniej nie było.Gdy uruchomię przewodnik po programach ,gdy chcę wybrać program, najpierw pokazuje się informacja o programie, dopiero ponowne wciśnięcie przycisku OK uruchamia program, wcześniej wystarczyło jednorazowe naciśnięcie na zmianę programu.