anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja v6.7165

profile.country.PL.title
RafalKL
Użytkownik

Aktualizacja v6.7165

witam wszystkich, pojawiła się nowa aktualizacja, instalował może ktoś i podzieli się informacjami czy coś poprawiła/zepsuła? 😉

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
yaro626
Użytkownik

Napisz jaki masz tv bo nie na wszystkie modele jest ta aktualizacja.

profile.country.PL.title
RafalKL
Użytkownik
profile.country.PL.title
yaro626
Użytkownik

Zainstaluj i podziel się wrażeniami,ja mam xh90 ale jeszcze nie ma na ten model.

profile.country.PL.title
HD56-ZD63.
Użytkownik

Telewizor 65xf9005. Wgrałem 27 maja z telewizora, który przekazał informację, że jest nowe oprogramowanie. Na razie nie widzę żadnych minusów. Pozytyw i to duży to czas wgrywania kanałów satelitarnych. W stosunku do poprzedniego to od 4 do 5 razy szybciej. Poprzednio z jednego satelity np. HB to kilkanaście minut. Obecnie około 4 minut. Główne zmiany to rozbudowane usługi google, które pojawiły się przy pierwszej konfiguracji, a których na razie nie włączałem. Najważniejsze, przynajmniej u mnie, obraz był i pozostał bardzo dobry, a to w tv najważniejsze.

Przed jak po zainstalowaniu oprogramowania proponuję przywrócić ustawienia fabryczne. Unikamy zachowania w pamięci tv zakodowanych błędów. Nie polecam wszystkim korzystającym z platform cyfrowych, wgrywania listy kanałów z satelity z poprzedniego oprogramowania. Unika się w ten sposób przeniesienia błędów z poprzedniego oprogramowania. Wiem, że wymaga to sporo czasu, ale warto.

Dla modułowiczów z ecp. W poprzednim oprogramowaniu nie widziałem canal+ now. Obecnie też w pierwszym momencie nie widzę (wykazuje błąd), ale po włączeniu funkcji BACK pojawia się plansza canal+now. To jednak wiążę ze zmianą oprogramowania tego modułu z ecp na wersję z dnia 18.05.2021r. nr 38. Pewnie jakieś próby przed przesyłaniem TVP 4 K.

profile.country.PL.title
jajko6
Użytkownik

Ludzie weźcie aktualizujcie i dzielcie się wrażeniami.

Ja już mam update na pendrivie ale poczekam jeszcze na Wasze relacje 😊