anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja PKG6.6130

profile.country.PL.title
danek70
Użytkownik

Aktualizacja PKG6.6130

Nieudacznicy z sony wydali aktualizację, oczywiście znowu popsuła działanie telewizora, tym razem w postaci utrudnionego przełączania programów, telewizor muli i kręci zanim program się włączy. Ludzie dajcie sobie spokój z tą firmą. Od lat nie umieją naprawić problemu odbioru programu TVP 4K, dziady... 

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

A w jakim to TV?

profile.country.PL.title
danek70
Użytkownik

SONY KD-49XH8505

profile.country.PL.title
kurtion
Użytkownik

Skoro jest kółeczko przy przełączaniu kanałów to w końcu Android10, wiele osób wyczekiwało tej aktualizacji, wygląda na to, że wszystkie z 2019/2020 doczekały się Android10. TVP4K jak nadawał zawieszał się TV na tym kanale ale na Android9. Być może na Android10 tego problemu by nie było, ale to tylko moje przypuszczenie. Sam posiadałem XG8305 z 2019 i telewizor się resetował podczas oglądania TVP4K, ale to był Android9.

profile.country.PL.title
Ikaz2020
Poszukiwacz

Mam SONY KD-49XH9505 i kilka dni temu był kolejny update! Teraz jest PKG6.6152.0719EUA

No i gorzej - zawiesza się. Tylko reset przez wyjęcie wtyczki z kontaktu!

profile.country.PL.title
kurtion
Użytkownik

Jak często występują u Ciebie zawieszenia, czy są przypadkowe? Czy przy jakichś określonych czynnościach?
Wg moich doświadczeń A10 się częściej zawieszał niż Android9 w SONY. Z jakiegoś powodu SONY czekało z aktualizacją do Android10 kilka lat. Nawet wcześniej w wielu TV z 2019 i 2020 wypuścili aktualizację do A10, a później ją wstrzymali. Pojawiła się ponownie ale dopiero w czerwcu 2024.

profile.country.PL.title
Ikaz2020
Poszukiwacz

Podczas przeglądania EPG. A wczoraj gdy chciałem włączyć - zaplanować nagrywanie totalna zawiecha.

Dopiero pomogło wyjęcie wtyczki z prądu.

profile.country.PL.title
danek70
Użytkownik

18.09.2024
oprócz tego co już pisałem kolejna aktualizacja v6.6152 powoduje,że telewizor nie odtwarza plików AVI z usb.
Słyszycie to partacze z sony ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????