anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

wersja demo

profile.country.pl_PL.title
citny-----
Początkujący

wersja demo

Zakupiłem wczoraj NWZ-X1050, wszytko było by dobrze ale na dole wyswietlacza pisze mi "DEMO" no i faktycznie tak jest. Probowalem juz go resetowac i wgrywalem nowy soft, ale to nic nie pomogło. Poza tym, co jakies piec minut wlacza mi sie jakis filmik od sony i przerywa odtwarzanie muzyki, na dodatek w ustawieniach nie moge wejsc do wszystkich opcji.
Czy moze ktos sie spotkal z czyms takim i wie jak to mozna usunąć.

3 ODPOW. 3
profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Naciśnij i przytrzymaj ikonę opcji, naciśnij raz trzy górne klawisze (lewy, środkowy, prawy) następnie dwa razy lewy i dwa razy prawy. Puść ikonę opcji. Odtwarzacz powinien się zrestartować i uruchomić w normalnym trybie.

profile.country.pl_PL.title
citny-----
Początkujący

Dzwoniłem do sony i powiedzieli mi, ze w może to być egzemplarz wystawowy, i tak tez było. Przez przypadek gdy ja czyściłem, chuchnąłem na tylna część w celu przetarcia, a tam na chwile ukazał mi się prostokąt wielkości zabezpieczenia takich jakie są np: media przeciw kradzieży, chuchnąłem jeszcze kilka razy, ale ten prostokąt nie zniknął. Pojechałem wiec do sklepu w którym to zakupiłem i pokazałem co jest nie tak.
Powiedzieli że wymienią mi ją na nowa, bez żadnego problemu. Dostane ja dopiero w środę.

Dzięki za pomoc, pozdrawiam :thumbsup:

hofphyday
Początkujący

Baaardzo mi się podoba ta strona, nie spodziewałem się takiego wyglądu, dzisiaj ją ujrzałem, wygląda narazie przejrzyście ale zobaczymy jak to się będzie po tym chodzić Fajny jest pomysł z cytatem dnia oraz postaciąjak to wybieracie?.Gratuluję.