anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Szum w prawej słuchawce WH-1000XM3: gwarancja czy zwrot?

profile.country.US.title
JohnnyJohnnyWhy
Poszukiwacz

Szum w prawej słuchawce WH-1000XM3: gwarancja czy zwrot?

Witam. Kupiłem świetne słuchawki, niestety mają wadę którą wykazano w zasadzie na całym świecie. Po pewnym czasie użytkowania trybu ANC w prawej słuchawce pojawia się szum przypominający powiew wiatru. 

 

Wydaje się, że jest to ściśle związane z funkcją Focus on Voice. Problem opisano już na tym forum Sony. Problem jest znany od ponad roku i nic nie wiadomo co z tym zrobić. Szum w słuchawkach wyciszających jest raczej nieakceptowalny...

 

Pytanie do supportu: czy powinienem je zwrócić i żądać nowych / zwrotu kosztów, czy jest szansa że zostanie to naprawione aktualizacją oprogramowania? Mam jeszcze kilka dni na zwrot w ramach zakupu online...

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

 

aby skontaktować się z Supportem wypełnij formularz: https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email?cat=electronics lub zadzwoń pod numer: +48 223060694

 

Pozdrawiam

profile.country.US.title
JohnnyJohnnyWhy
Poszukiwacz

Dzięki! Wypełniłem, wysłałem. Numer sprawy to case:20176545.

profile.country.PL.title
Craffty
Nowicjusz

W niektórych przypadkach pomaga tzw. tryb Cave-Man, oczywiście z pewnych względów nie polecam tego robić, lecz wykonał w ten sposób mój kolega który posiadał dokładnie ten sam problem, mianowicie trzymając prawą słuchawkę na dłoni, że tak to nazwę "strzelił z plaskacza" w słuchawkę po obudowie, oraz drugi raz od strony gąbki, w ten sposób rozwiązał problem, a solucję na ten temat znalazł gdzieś na youtube.

Edit.: słuchawki kolegi są już po gwarancji, więc nie zastanawiał się długo.