anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Swf-br100 i kdl 42w655a

profile.country.PL.title
Pirat360
Użytkownik

Swf-br100 i kdl 42w655a

witam wszystkich użytkowników sprzętu firmy Sony. Mam pytanie lecz nie znalazłem nigdzie odpowiedzi. Posiadam tv Sony bravia kdl w655a chciałem dokupić subwoofer sony. Swf-br100 lecz nie znalazłem informacji czy mój tv go obsługuje. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Wg mojej wiedzy nie będzie działał. Dopiero niektóre modele od serii B obsługiwały SWF-BR100, ale dla pewności zapytam support.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Pirat360
Użytkownik

A jest możliwość podłączyć inny subwoofer bezprzewodowy do tego tv?

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@Pirat360 zgłosiłem Twój problem do supportu - oto ich odpowiedź:

Bezprzewodowy subwoofer SWF-BR100 jest kompatybilny z telewizorami z lat 2014-2016. Podany przez klienta telewizor jest z roku 2013, więc nie mam możliwości zagwarantowania poprawności działania.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Soldier72
Nowicjusz

Mam ten sam problem , w opisie RTVEUROAGD telewizora jak niżej jest napisane że Swf-br100 jest akcesoryjnym wyposażeniem modelu jak niżej, a jak już go kupilem to się okazuje że jednak nie jest, czy zmiana oprogramowania może coś zmienić, czy raczej trzeba już go odsprzedać?

Sony KD-49XE8099

 

 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Skoro support stwierdził, że SWF-BR100 jest kompatybilny z modelami z lat 2014-2016 nie liczyłbym, że wyjdzie aktualizacja oprogramowania dla nowszych modeli TV. Na Twoim miejscu bym sprzedał.

Pozdrawiam

 

TomPom77
Nowicjusz

Czy masz może jeszcze ten subwoofer ?

profile.country.PL.title
Soldier72
Nowicjusz

Tak mam, działa rewelacyjnie.

DK