anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony WH-H910N i nie mogę się połączyć bluetooth;e z komputerem stacjonarnym,laptopem,TV.

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
Rademenes75
Poszukiwacz

Sony WH-H910N i nie mogę się połączyć bluetooth;e z komputerem stacjonarnym,laptopem,TV.

Pomocy 🙂

Kupiłem słuchawki Sony WH-H910N.Nie mogę się połączyć z komputerem stacjonarnym oraz laptopem i TV.

Nie wiem co jest przyczyną czy przestarzałe blue tooth. Czy gdzie tkwi problem.

Inne urządzenia innych firm bezproblemowo się połączyły a te słuchawki nie chcą w ogóle.

Mam jeszcze głośnik Sony SRS-XB33 i z tym wszystko się łączy bezproblemowo, każdy komputer i TV.

Telefon łączy się normalnie ze słuchawkami (android) a pozostałe urządzenia nie wykrywają słuchawek.

Komputer stacjonarny wykrył słuchawki i mam pokazane ,że są sparowane ,lecz to tylko tyle nic się nie dzieje.

Jedyna opcja to taka ,że mogę tylko usunąć z połączeń blue tooth słuchawki i to ,tyle.

Może ktoś z Was ma jakiś ciekawy pomysł.

 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Dzień dobry,  Rademenes75, czy kontaktowałeś się już w tej sprawie z Sony Support? Można to zrobić telefonicznie lub poprzez formularz, dane kontaktowe tutaj: 
tel. +48 223060694
https://bit.ly/2t8AqP9
Pozdrawiam, Agnieszka_J

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Dzień dobry,  Rademenes75, czy kontaktowałeś się już w tej sprawie z Sony Support? Można to zrobić telefonicznie lub poprzez formularz, dane kontaktowe tutaj: 
tel. +48 223060694
https://bit.ly/2t8AqP9
Pozdrawiam, Agnieszka_J

profile.country.PL.title
Rademenes75
Poszukiwacz

Witam ,teraz są święta więc tam chyba nikogo nie ma. Po świętach na pewno będę dzwonił.

Dzięki i pozdrawiam.

profile.country.PL.title
Rademenes75
Poszukiwacz

Witam ,teraz są święta, więc tam chyba nikogo nie ma. Po świętach na pewno będę dzwonił.

Dzięki i pozdrawiam.