anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

słuchawki Douszne WF-1000XM3- nie słysze, że ktoś do mnie dzwoni

profile.country.PL.title
Dzulii
Nowicjusz

słuchawki Douszne WF-1000XM3- nie słysze, że ktoś do mnie dzwoni

Hej, od kilku dni posiadam słuchwki douszne wf-1000xm3 i zauwazyłam, że jak ktoś do mnie dzwoni to nie słyszę w słuchawkach dzwonka telefonu, posiadam Iphona, jedynie przerywa mi muzyke ale jak telefon jest daleko to nie wiem co jest grane, podobnie jest jak wykręcam do kogoś numer- nie słyszę sygnału zajęty albo wolny  tylko słyszę jak ktoś odbierze, czyli od razu pojawia sie głos- czy to jest normalne czy coś można zmienić w ustawieniach?

Jeszcze zauważyłam że przy zmianie mojego położenia czasem mi zrywa dzwięk- jest to sekunda ale jest to denerwujace jak coś robię dynamicznego to zdarza się dość często. 

 

z góry dzięki za pomoc!

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

 

w tym przypadku sugeruję zresetować słuchawki, czyli po włożeniu słuchawek do etui, trzymać palcami pola dotykowe około 20 sekund. Diody będą się kolejno zapalać, migać, zgasną i zapalą się ponownie. Następnie, połączyć ponownie z telefonem.

Poza tym: zainstaluj aplikację Headphones Connect (jest wersja na iOS) i tam sprawdź konfigurację.

 

Co do rozłączania, proponuję w aplikacji w zakładce ,,Sound” odszukać sekcję ,,Sound Quality Mode” i tam wybrać ,,Priority on Stable Connection”.

 

Pozdrawiam