anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z wgrywaniem piosenek na mp4.

dark_rider858
Poszukiwacz

Problem z wgrywaniem piosenek na mp4.

Witam, mam mp4 od ładnych paru lat. Przez długi okres czasu z niej nie korzystałem ale po czasie (dokładnie wczoraj) sobie o niej przypomniałem i chciałbym wgrać tam kilka piosenek (sporo) i tu się pojawia problem. Po wgraniu 16-17 piosenek i dalszej próbie ich dokładania wyskakuje mi, że nie mogę skopiować tego pliku. Doda jeszcze, że jest to Sony Walkman

NWZ-E435F. Sporo szukałem w internecie na ten temat i nie znalazłem nic, dlatego piszę tutaj. Liczę na szybką pomoc i z góry dziekuję za każdą próbę jej udzielenia.

12 ODPOW. 12
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć!

Czy używasz oprogramowania Content Transfer do ładowania muzyki do odtwarzacza?

 

I pytanie najważniejsze - czy masz zainstalowane najnowsze oprogramowanie? Bo do tej serii była aktualizacja - https://www.sony.pl/support/pl/content/cnt-dwnl/prd-dna/sony-nwze435f-nwze436f-nwze438f-firmware-upd...

 

Pozdrowienia!

dark_rider858
Poszukiwacz

Oprogramowanie to 1.02 czyli jak dobrze przeczytałem to najnowsze. Korzystając z programu Content Transfer najpierw przeniosłem 3 piosenki pojedynczo. Nie chciało mi się w to bawić wiec zaznaczyłem i przeniosłem całą resztę na raz. Po przeniesienu 15-tego utworu pomimo jeszcze 10 oczekujących przenoszenie zakończyło się z wynikiem niby powodenia w postaci napisu "Done". Odłączyłem mp4 i ujrzałem tylko te 3 piosenki, które przeniosłem ręcznie.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Może problem jest w kodeku utworów? 

dark_rider858
Poszukiwacz

Raczej nie bo nie chodzi o o to jake utwory wgrywam tylko ile ich jest.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


dark_rider858 napisali:

Raczej nie bo nie chodzi o o to jake utwory wgrywam tylko ile ich jest.


Ale one się nie pokazują na liście odtwarzania czy nie ma ich fizycznie w pamięci urządzenia?

dark_rider858
Poszukiwacz

Nie ma ich fizycznie.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Spróbuj może zrobić reset urządzenia. 

dark_rider858
Poszukiwacz

Robiłem i reset i fromat.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

No to trudno będzie cokolwiek doradzić. Może kabel jest uwalony??