anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

PROBLEM Z PROGRAMEM SONIC STAGE

profile.country.pl_PL.title
sxxx-----
Początkujący

PROBLEM Z PROGRAMEM SONIC STAGE

Zainstalowałam dzisiaj program do odtwarzacza mp3 Sony program SonicStage, niestety kiedy go otwieram wyskakuje mi informacja:

You are logged on as a Limited account user. Some sonicstage function are not available.
In order to have access to all sonic stage functions you must log on to an account that has Administrator or Power user privileges.

Nie rozumiem bo płyta jest oryginalna i zawsze kiedy ją instalowałam nie było problemu, prosze o poradę co mam teraz zrobić, bo mnie szlak trafia że nie mogę piosenek nagrać na mój odtwarzacz.

2 ODPOW. 2
tomdm-----
Początkujący

sxxx napisał(a):

You are logged on as a Limited account user. Some sonicstage function are not available.
In order to have access to all sonic stage functions you must log on to an account that has Administrator or Power user privileges.

Nie rozumiem bo płyta jest oryginalna i zawsze kiedy ją instalowałam nie było problemu, prosze o poradę co mam teraz zrobić, bo mnie szlak trafia że nie mogę piosenek nagrać na mój odtwarzacz.



Cześć sxxx,

jeżeli nie zrozumiałeś komunikatu, o co w nim chodzi, to pomocnym będzie tłumacz od Googli
- tutaj jest polska treść komunikatu po przetłumaczeniu.
:smileyarrow: http://translate.google.pl/#en|pl|You%20are%20logged%20on%20as%20a%20Limited%20account%20user.%20Som....

przekładając to na prosty język :smileytwisted:
chodzi o to, że na tym Windowsie na którym instalowałeś SonicStage nie byłeś zalogowany na konto z uprawnieniami Administatora (Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji SonicStage należy zalogować się do konta z uprawnieniami administratora), dlatego nie masz dostępu do wszystkich funkcji lub program nie chce w pełni działać.
Taki komunikat pojawi się podczas uruchomienia SonicStage z konta typu Gość lub Standardowy Użytkownik (dla WindowsXP)

Na pierwszym obrazku podane jest w tabeli zestawienie uprawnień dla kont w Windows XP.

Możesz sobie poradzić na dwa sposoby:

Odinstaluj Sonic Stage z tego konta na którym go instalowałeś, przeloguj się na konto Administratora i uruchom ponownie Instalatora.

Możesz instalować/używać SonicStage nie przełączając się na konto z uprawnieniami Administratora - wystarczy wykonać czynności pokazane na obrazkach poniżej.

Tomasz

profile.country.pl_PL.title
sxxx-----
Początkujący

Dzięki, faktycznie chodzi. Późno odpisuje, bo dopiero dzisiaj się za to zabrałam. Wieczorem dopiero będę miała możliwość sprawdzić czy pójdzie przegrywać i czy po podłączeniu mp3 do USB uruchomi się program, jak będę miała problem to napisze. Dzięki jeszcze raz. Pozdrawiam