anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

ODTWARZACZ SONY NWZ-E353

Drumme
Początkujący

ODTWARZACZ SONY NWZ-E353

Witam. Posiadam odtwarzacz MP4 SONY NWZ-E353, i mam pewien problem. Otóż gdy wrzuciam do niego filmik w formacie WMV(taki, jak te filmiki, które były na nim od początku), gdy chcę go odtworzyć pokazuje się komunikat, że nie można odtworzyć pliku, ponieważ posiada nie właściwy format. Próbowałem też inne filmiki, w formatach WMV, MPEG, AVI, FLV i MP4. Czy może mi któś powiedzieć, krok po kroku, co trzeba zrobić z filmikiem ściągniętym z YT w formacie FLV, żeby można go było odtworzyć na moim odtwarzaczu? Z góry dziękuje za pomoc.

7 ODPOW. 7
trybas
Początkujący

witam :c37
jaki posiadasz windows?

kodowałeś na system H.264/MPEG-4 ?

Drumme
Początkujący

windowsa mam xp

a co do tego drugiego pytania to nie wiem co to znaczy :nauseated_face:

trybas
Początkujący

;)
poradzimy sobie, zaopatrz się w program SUPER © 2010 build 42
program potrafi nawet na psp skonwertować :)
co do obsługi to wrzucasz plik na listę a w lewym górnym rogu wybierasz format to będzie właśnie MPEG-4 lub WMV i klikasz Encode na lewo na dole

Drumme
Początkujący

Zrobiłem to co mówiłeś, ale gdy wcisnąłem Encode, wyskoczył mi error:

WARNING

Encoding FLV files into Output Container using MEncoder as the internal encoder may cause some audio/video out-of-synch problems. We recommend using FFmpeg instead of MEncoder fot this particular task


Do you want to swich to FFmpeg ?

Nie znam angielskiego na tyle dobrze, żeby to zrozumieć. O co chodzi? Mam wybrać TAK, czy NIE ?

trybas
Początkujący

Tak :)

Drumme
Początkujący

Zrobiłem tak, jak powiedziałeś. W efekcie wyszedł mi plik o rozszerzeniu flv.MPG , przy wrzucaniu na odtwarzacz pojawił sie komunikat, że nie będzie można odtworzyć tego pliku, i nie będzie go widać na liście filmów w odwarzaczu. No i nie było go.

Ale wróćmy jeszcze do formatu WMV. Zauważyłem, że wrzucane przezemnie filmiki w formacie WMV różnią się od tych, które były tylko tym, że w informacjach ogólnych o pliku wyświetlanych przez odtwarzacz, w filmach które które już były kodek wideo jest WMV, a w moich przy kodeku wodeo jest napisane "Nieznany". Myśle, że chodzi właśnie o ten nieznany kodek. Da sie coś zrobić, żeby odtwarzacz go rozpoznał ?

trybas
Początkujący

spróbuj wybrać w programie format WMV.

Nie spotkałem się, żeby można było ingerować w system odtwarzacza.
Format WMV, jak każdy inny, posiada jeszcze w sobie całą masę różnych parametrów, kwestia dobrania.