anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

NWZ-B142

Rasek-----
Początkujący

NWZ-B142

Witam.Mam problem z mp3 nwz-b142.Problem polega na tym, że nie wiem jak zrobić aby odtwarzacz mp3(nwz-b142) był jako pamięć masowa.Nie wiem czy jest to możliwe.Mogę wrzucać muzykę przez media player jednak chciałbym aby można było to zrobić metoda "przeciągnij i upuść”.Jednak gdy podłączam mp3 wyskakuje mi okienko, w którym pokazane są jakie działania może podjąć windows.Jest tam tylko transferowanie plików przez media player.Chciałem się dowiedzieć czy jest taka możliwość, że gdy podłącze mp3 będzie ona jako pamięć masowa.Z góry dziękuje i pozdrawiam :c20

1 ODPOWIEDŹ 1
Rasek-----
Początkujący

OK.Sam juz znalazlem jak to zrobic wiec dla tych co nie wiedza pisze.Wchodzimy w panel sterowania-->Wydajnosc i konserwacja-->System--->Zakladka "sprzet"---Menedzer urzadzen-->na samym dole bedziemy mieli "walkman"(wybieramy to).Pozniej wybieramy Sterownik i akutalizuj sterownik.Pozniej Zainstaluj z listy lub okreslonej lokalizacji(zaawansowane)--->wybieramy nie wyszukuj,....--->wybieramy masowe urzadzenie.... aktualizujemy i gotowe.Mam nadzieje ze sie to komus przyda.Pozdrawiam :c37