anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

NW-A608

mickeymouse-----
Początkujący

NW-A608

Witam. mam problem z instalacja sonic stage w systemie windows 7, czy jest na to jakies rozwiazanie, czy walkman nalezalo by odlozyc na polke z kasetami analogowymi??

1 ODPOWIEDŹ 1
tomdm-----
Początkujący

Witam,
jaki to Windows 7?, bo od tego zależy czy można sobie poradzić z tym problemem w tym środowisku.
Jeżeli używasz któregoś z poniższych dwóch

- Windows 7 Professional
- Windows 7 Ultimate

to należy skorzystać z wbudowanego w nie trybu XPMode i z niego instalować SonicStage

jeżeli jest to Windows 7 Home Premium to musisz poszukać w Internecie w jaki sposób "obejść" niemożliwość (co jest możliwe) zainstalowania trybu XP Mode.

Następnie uruchamiając tryb XP Mode dostajesz wirtualny komputer z Windows XP Professional, w którym da się już zainstalować SonicStage.

Inne 2 alternatywne i czasochłonne rozwiązania to:
- instalacja starszego Windows XP jako drugiego systemu operacyjnego na dysku lub
- instalacja oprogramowania wirtualnego komputera np. dzięki darmowemu Virtual PC od Microsoft w którym należy stworzyć nowy wirtualny komputer i w nim przy wykorzystaniu fizycznego nośnika uruchomić instalator WindowsXP.

Inaczej tego nie widzę.

W taki sposób globalni użytkownicy starszych Walkmanów z SonicStage zostali "wrobieni" przez nowe Windows7. Niestety w większości przypadków posiadacze nowych Notebooków i Netbooków mający przeważnie preinstalowane Windows 7 Home Premium nie zdają sobie z tego sprawy, że oprogramowanie do obsługi Walkmana w PC przez SonicStage w tym środowisku nie zadziała.

Problem znany tutaj, bo inni użytkownicy też już o to wcześniej dopytywali.

Tomasz

PS. A co do kaset analogowych :c20, których jeszcze trochę mam i nie zamierzam się z nimi rozstawać,
to jest to powracający aktualnie trend, tak jak winyle i właśnie zaopatrzyłem się w takiego Decka Sony
http://www.vintagecassette.com/Sony/TC-KE600S
używając do tej pory topowego modelu od nieistniejącego już Technicsa
http://www.vintagecassette.com/Technics/RS-AZ7