anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kodeki aptX i aptX HD, a aplikacja Headphones Connect

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
DanTat
Poszukiwacz

Kodeki aptX i aptX HD, a aplikacja Headphones Connect

Witam, posiadam słuchawki WH-CH700N, które wspierają kodek aptX HD oraz telefon Samsung Galaxy S7 Edge, który wg strony aptx.com wspiera tylko kodek aptX. W aplikacji Sony Headphones można sprawdzić aktualnie przesyłany kodek. Z moich testów wynika, że pokazywało się odpowiednio: SBC, SBC DSEE, aptX.

Czy w aplikacji jest również oddzielnie kodek aptX HD? Czy pokazywałby się, gdyby telefon wspierał aptX HD, czy jednak w obrębie aplikacji nie jest to rozróżnialne?

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@DanTat  zgłosiłem Twoje zapytanie do supportu - oto odpowiedź:

Aby obsługiwany był kodek aptX HD obydwa urządzenia muszą go wspierać. Ze swojej strony mogę potwierdzić, że słuchawki posiadają dla niego wsparcie, więc jeśli nie jest widoczny w aplikacji to telefon musi nie wspierać aptX HD.

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

profile.country.PL.title
DanTat
Poszukiwacz

Wystarczyło mieć inny telefon, który na pewno wspiera aptX HD i sprawdzić wskazania na aplikacji. Jak najbardziej oba kodeki są rozróżnialne w aplikacji, a seria Galaxy niestety nie wspiera kodeku aptX HD, ale wspiera LDAC, ale aby z niego korzystać należy więciej wydać na słuchawki, coś za coś. Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Skonsultuj się w tej sprawie z naszym wsparciem technicznym. Kontakt: poprzez formularz na stronie: https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email, telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 22 3060694 lub e-mailowo: customersupport.pl@eu.sony.com. 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@DanTat  zgłosiłem Twoje zapytanie do supportu - oto odpowiedź:

Aby obsługiwany był kodek aptX HD obydwa urządzenia muszą go wspierać. Ze swojej strony mogę potwierdzić, że słuchawki posiadają dla niego wsparcie, więc jeśli nie jest widoczny w aplikacji to telefon musi nie wspierać aptX HD.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
DanTat
Poszukiwacz

Wystarczyło mieć inny telefon, który na pewno wspiera aptX HD i sprawdzić wskazania na aplikacji. Jak najbardziej oba kodeki są rozróżnialne w aplikacji, a seria Galaxy niestety nie wspiera kodeku aptX HD, ale wspiera LDAC, ale aby z niego korzystać należy więciej wydać na słuchawki, coś za coś. Pozdrawiam