anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

HT-MT300

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
GrzgeorzC
Poszukiwacz

HT-MT300

Proszę o informację chciałbym zakupic produkt HT-MT300 i podłączyć go do telewizora KDL-50W805B, proszę o informację czy sposób sterowania jest jakoś kompatibliny i możliwy z pilota tv czy osobno bedzie trzeba głosność regulować pilotem soundbaru, a osobno regulować i zmieniać kanałay pilotem tv?

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć!

 

Jak patrzę na specyfikację, to nie widzę gniazda HDMI w soundbarze więc Bravia Sync odpada. W tym wypadku podejrzewam, że konieczne będzie regulowanie głośności osobnym pilotem, aczkolwiek głowy nie dam uciąć więc skierowałem Twoje pytanie do Supportu. :wink:

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć!

 

Dla uzupełnienia, tylko potwierdzenie mojej wypowiedzi przez Support Sony

 

Urządzenie HT-MT300 nie jest kompatybilne z funkcją Bravia Sync, w związku z czym sterowanie jednym pilotem w przypadku tego modelu nie jest możliwe. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć!

 

Jak patrzę na specyfikację, to nie widzę gniazda HDMI w soundbarze więc Bravia Sync odpada. W tym wypadku podejrzewam, że konieczne będzie regulowanie głośności osobnym pilotem, aczkolwiek głowy nie dam uciąć więc skierowałem Twoje pytanie do Supportu. :wink:

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć!

 

Dla uzupełnienia, tylko potwierdzenie mojej wypowiedzi przez Support Sony

 

Urządzenie HT-MT300 nie jest kompatybilne z funkcją Bravia Sync, w związku z czym sterowanie jednym pilotem w przypadku tego modelu nie jest możliwe. 

profile.country.PL.title
GrzgeorzC
Poszukiwacz

A czy w przypadku HT-TM500 jest juz możliwe? , jest HDMI ARC , ale czy to znaczy że ARC to również nie ma mozlwiości, ponieważ to jest tylko wyjście z soundbaru a nie wejście do sundbaru?

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


@GrzgeorzC  napisał(a):

A czy w przypadku HT-TM500 jest juz możliwe? 


Tak. TM500 oferuje sterowanie przez HDMI, więc możemy użyć następujących funkcji:
• Funkcja wyłączania zestawu
• Funkcja sterowania opcjami audio
zestawu
• Audio Return Channel
• Funkcja One-Touch Play
Obsługa menu za pomocą pilota zdalnego sterowania telewizora

 

Dodatkowo, poza funkcją Sterowanie przez HDMI, na urządzeniach zgodnych z funkcją
„BRAVIA” sync dostępne są również następujące funkcje:
• Funkcja wyboru scen
• Sterowanie kinem domowym
• Funkcja eliminacji echa
• Dostosowanie języka

 

UWAGA!

Te funkcje są opatentowanymi funkcjami Sony. Funkcja ta nie działa w przypadku produktów innej marki niż Sony.