anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

gumki do sluchawek sony wymienie!

profile.country.en_PL.title
indiana.luk
Początkujący

gumki do sluchawek sony wymienie!

posiadam walkman x1050 z oryginalnymi sluchawkami (chyba NC020).
poszukuje do nich gumek medium i chetnie wymienie na te mniejsze albo wieksze.
ktos chetny?

4 ODPOW. 4
tomdm-----
Początkujący

Witam,

jeśli nie znajdziesz chętnego do wymiany zawsze pozostaje możliwość zamówienia odpowiedniego rozmiaru wkładek silikonowych do twojego modelu słuchawek przez Serwis SONY najbliżej Twojego miejsca zamieszkania.

Osobiście zamawiałem 2 pary wkładek do modelu słuchawek MDR-NC022 (ze specyficznym dodatkowym bolcem w jacku - tak to wygląda http://cgi.ebay.pl/SONY-MDR-NC022-NOISE-CANCELLING-HEADPHONES-Earphones-/220592644529?cmd=ViewItem&p... i był to koszt na poziomie kilkunastu złotych a towar i tak jest SONY CZAJNA :c22 ewentualnie SONY MALAYSIA :c22 , bo tam są zlokalizowana fabryki SONY produkująca słuchawki i resztę elementów wyposażenia "kompletnego" WALKMANA.

Pozdrawiam,
Tomasz

profile.country.en_PL.title
indiana.luk
Początkujący

tak Tomek, tak zrobilem:
tel sklep > tel serwis > mail serwis > no re.
zapewne zrobie to ponownie do innego sklepu, moze nie nastapi klasyczna spychologia :)
a Ty skad zamawiales, jesli wolno spytac?
pozdr.
luk

tomdm-----
Początkujący

Witam,

taka jest procedura, więc to normalne, że sklep przekierował Cię do Serwisu bo takich akcesoriów nie sprzedaje - ma możliwość zamawiania tylko w Centralnym Magazynie gotowych produktów (TV, BD, DVD, aparaty, kamery, itd.), a potrzebne wkładki do słuchawek mogą być zamówione tylko przez Serwis "kanałem serwisowym" jako "część zamienna" tak jak inne rzeczy typu piloty, kable, zasilacze, baterie.

Ponieważ mieszkam w Poznaniu to korzystam od kilku lat z powodzeniem z usług renomowanego serwisu Sontronic mającego status Autoryzowanego Centrum Serwisowego SONY.

http://www.sontronic.pl/kontakt-serwis-sony/

Z perspektywy czasu stwierdzam, że poziom usług ciągle rośnie, zresztą do członków Klubu SONY VIP bodajże w 2007 lub 2008 była rozsyłana mailowo ankieta na temat jakości i poziomu usług Autoryzowanych Centrów Serwisowych SONY w której były zawarte dość precyzyjne pytania, które po przeanalizowaniu bazy ankiet (w tym pewnie mojej) teraz z tego co widzę zostały "wdrożone w czyn" :smileythumbsup:.

Pozytywne jest wydłużenie okresów gwarancyjnych produktów SONY do 24 m-cy, wcześniej było 12-m-cy (swoją drogą polecam Gwarancję Extra wydłużającą serwis do nawet 5 lat) oraz także możliwość zlecenia serwisu przez Internet nawet spod strony Europejskiego Supportu produktów (SONY SUPPORT http://support.sony-europe.com/main/index.aspx?site=odw_pl_PL) - oby tak dalej.

Ja poza zamawianiem wkładek do swoich słuchawek, korzystałem z serwisu swojego Walkmana MP3, starego Walkmana kaseciaka oraz z serwisu sprzętu kultowej z lat 90-tych japońskiej marki TECHNICS ("klocki" Audio CD i MiniDisc) i zawsze usługa była wykonana szybko i fachowo.

Pozdrawiam,
Tomasz

profile.country.en_PL.title
indiana.luk
Początkujący

wielkie dzieki za wyczerpujaca odpowiedz!
pozdro!