anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Gdzie kupić nowe NWZ-638FB lub NWZ-639FB

woyo22
Początkujący

Gdzie kupić nowe NWZ-638FB lub NWZ-639FB

Bardzo pilnie poszukuje w internecie tego odtwarzacza, ostatnio mialem okazje kupic za 400zl i zlecilem to komus ale nie kupil a teraz nie ma, przeszukalem pare stron zadzwonilem do saturna i napisalem do media markt nigdzie nie ma ani jednego ani drugiego. Musze przyznac jestem troche podlamany tym ze tego nie ma bo mi na tym strasznie zalezalo. Jak myslicie gdzie moge go jeszcze znalezc, chodzi mi o nowy nie uzywany i koniecznie czarny. Nie doradzajcie mi tego E444 czy E445 bo mi sie nie podobaja z wygladu maja gorsze sluchawki i na dodatek nie maja nawet takich funkcji jak tamten czyli ustawienie tapety czy cos w tym stylu. Bardzo prosze o jakakolwiek informacje moze wiecie czy gdzies w sklepie jest albo czy mozna jakos u sonego kupic . Bardzo prosze o info

3 ODPOW. 3
tomdm-----
Początkujący

Cześć,

są nowe box-y
jeśli masz możliwość kupna poza polskimi aukcjami w Necie, zaakceptujesz inny kolor niż czarny i cierpliwie poczekasz na przesyłkę to możesz śmiało uderzać tutaj
:smileyarrow: http://cgi.ebay.pl/Sony-Walkman-NWZ-638F-8gb-player-RED-Brand-New-Boxed-/270604689446?cmd=ViewItem&p...
jest jeszcze tutaj, ale drożej i nie ma info czy jest dostępny
:smileyarrow: http://www.ceneo.pl/7464801
wszystko co sam kupowałem na e-bay zawsze dochodziło i nie było problemu z towarem
polecam, być może :question: to jedyne źródło dostania tego modelu, niczego więcej nie znalazłem

Tomasz

oldguest
Początkujący

A może być srebrny lub czerwony? Mamy jeszcze jeśli TAK to :smileyarrow: PW

hofphyday
Początkujący

Mnie beton komórkowy kojaży się ze śmieciami. Może i technologie poszły do przodu ale niesmak pozostał. I nie oszukujmy się, bo większosć inwestorów i tak kupuje ten najtańszy beton wytwarzany przy elektrowniach z napromieniowanych popiołów. Mało kogo stać na sprowadzanie z Niemiec lub kupowanie oryginalnego Ytonga.