anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

CDX-GT33U wysuwanie anteny tylko w trybie Radio

CDX-GT33U
Początkujący

CDX-GT33U wysuwanie anteny tylko w trybie Radio

Witam,
macie pojęcie, gdzie można ustawić wysuwanie anteny tylko dla trybu Radio. Jeżdzę autem w terenie i chciałbym mieć możliwość sluchania USB przy schowanej antenie.

Wiem, że możnaby dorobić dodatkowy przełącznik, ale jestem pewny, że to radio potrafi wysuwać antenę "tylko dla trybu Radio", a nie jak mam teraz - "zawsze po włączeniu".

--
pozdrawiam
Michał

3 ODPOW. 3
oldguest
Początkujący

Czyli antena się wysuwa "po stacyjce" lub po zapaleniu silnika? Obawiam się że to może być nie związane z radiem. W instrukcji do mojego radia było że antena jest wysuwana tylko podczas słuchania radia lub przy aktywnych funkcjach RDS (jedna z nich chyba może być aktywna razem z CD/USB z tego co pamiętam).

CDX-GT33U
Początkujący

Antena wysuwa się zawsze przy włączeniu radia. Najśmieszniejsze jest jednak to, że jeszcze 2 miesiące temu wysuwała się tylko w trybie RADIO. Przy przełączeniu na CD albo USB antena chowała się z powrotem...

W Twojej wypowiedzi jest jednak cień nadzieji!! Powyłączam wszystkie funkcje RDS i zobaczę co się stanie! Może bydle nasłuchuje teraz jakichś komunikatów albo coś w tym stylu... Jutro postaram się to wybadać!

CDX-GT33U
Początkujący

Witam, wskazówki okazały się 100% trafne!

Tak więc w trybie RADIO (a dokładnie TUNER) należało przyciskiem AF/TA wyłączyć obie wymienione opcje (z tego co pamiętam: AF - wyszukanie najmocniejszego nadajnika danej stacji, TA - szukanie wiadomości drogowych).

Po wyłączeniu tych opcji antena wysuwa się tylko w trybie TUNER. W CD, USB, AUX chowa się z powrotem.

podziękował i pozdrawiam
Michał