anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kto dodał ten temat do Ja też

profile.country.PL.title
OlgierdPSP
Poszukiwacz

Ciemny i zamglony obraz na kanale Canal + 4 k.

Jestem od trzech lat właścicielem telewizora Sony KD-55X8505C. Ogólnie jestem zadowolony z jakości obrazu i nie miałem żadnych kłopotów podczas jego użytkowania. Problem się pojawił w momencie gdy odnawiając umowę z platformą Canal + dostałem w użytkowanie dekoder 4 k Ultrabox. Jakość obrazu na kanałach HD jest bardzo dobra. W ustawieniach telewizora dotyczących parametrów obrazu(np. tryb obrazu żywy) mam ustawione wielkości, które mi bardzo odpowiadają. Po przełączeniu na kanał Canal +4k ultra HD albo na wypożyczalnie VOD ale tylko w przypadku materiałów 4 k tryb obrazu zmienia się z żywego na tryb Wideo HDR, który mnie nie zadowala. Oczywiście nie ma żadnej możliwości zmiany tego trybu (szare , nieaktywne podświetlenie). Jedynie mam aktywne niektóre parametry, które mogę zmienić ale generalnie nie przynoszą one oczekiwanego skutku. Telewizor z dekoderem mam podłączony kablem HDMI , obsługującym format 4 k. Wszelkie ustawienia dekodera jak i telewizora (między innymi format HDMI, gdzie zmieniłem go na ulepszony) nie przyniosły skutku. Pytanie - gdzie szukać przyczyny?

Oprogramowanie telewizora zaktualizowane do najnowszej wersji.

Kto dodał ten temat do Ja też