anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z połączeniem Sony RHT-G950 z Bravią oraz PS3

dabad-----
Początkujący

Problem z połączeniem Sony RHT-G950 z Bravią oraz PS3

Witam serdecznie,

(Jestem nowy na furum, jeśli mój temat został założony w złym dziale - przepraszam i proszę o przeniesienie. Wykorzystałem również opcje szukaj i nie znalazłem odp na moje pytanie. )

Posiadam:
telewizor LCD Sony Bravia KDL-40v2500 - jest to TV HDReady;
Playstation 3;
oraz dopiero co zakupiłem szafkę pod telewizor będącą zestawem kina domowego imitującego dzwięk przestrzenny 5.1 - Sony RHT-G950.

Wszystkie urządzenia są sprawne, trudności sprawia mi połączenie ich kablami HDMI, z pozoru rzecz banalna.

Podłączam dekder HD Cyfry + pod właściwe gniazdko TVSAT IN w kinie domowym oraz podłączam PS3 pod odpowiednie gniazdko w kinie domowym o nazwie BD/PS3 itp. Następnie podłączam TV do gniazdka w kinie o nazwie TV OUT. Jeśli chodzi o PS3, to nie działą ani obraz ani dźwięk. W przypadku cyfry - jest tylko dźwięk. Ponadto zauważyłem, że po podłączeniu bezpośrednio PS3 do tv nie ma obrazu i dźwięku, natomiast przy podłączenie dekodera bezpośrednio do tv wszystko działa poprawnie.

Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek podpowiedź,
Pozdrawiam.

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Ustaw rozdzielczość. Twoja Bravia nie obsługuje 1080p, a znając życie to PS3 przez kino wysyła taki sygnał. W PS3 robisz to przez przytrzymanie przycisku włączenia przez 5 sek. Nie wiem jakie masz możliwości konfiguracji i skalowania w amplitunerze, ale poszukaj tam wysyłanych sygnałów i ustaw na mniejszą Sposób zmiany rozdzielczości w dekoderze zależy od rodzaju dekodera, więc to musisz sprawdzić sobie w instrukcji.