anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Złącza hdmi Xr65X90J

profile.country.PL.title
Nikotedrtgergf
Użytkownik

Złącza hdmi Xr65X90J

Mam takie pytanie. Mianowicie wcześniejszy telewizor Bravia KDL podczas podłączenia dekodera tv i Playstation w zależności od tego co było włączone przełączał się między portami hdmi. Był włączony dekoder to wskakiwał na hdmi, jak włączałem konsolę to przeskakiwał na hdmi 2. A teraz w nowym tv muszę za każdym ręcznie przełączać się między portami. Da się to jakoś ustawić w opcjach żeby się tv sam przełączał między portami hdmi w zależności z czego płynie sygnał?

 

pozdrawiam

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Spróbuj tak:

Ustawienia=>Kaneły & wejścia => zewnętrzne wejścia => Ustawienia BRAVIA Sync => 

Tu wszystkie suwaki włącz i wejdź w Listę urządzeń. Włacz wszystkie podłączone urządzenia i włącz sterowanie urządzeniami.

Może to pomoże 

profile.country.PL.title
Nikotedrtgergf
Użytkownik

Niestety te wszystkie opcje były włączone.
Nadal nie zmienia obrazu w zależności od hdmi, teoretycznie widzie PS5 bo pokazuje, ale jak daje włącz to konsola nie reaguje. Dekoder też telewizor widzi bo można nim sterować pilotem do tv ale na tej liście urządzeń w ogóle się nie wyświetla.
Jest zaznaczone żeby uruchamiał się telewizor po włączeniu urządzenia podłączonego do hdmi, ale to też nie działa.
Czasem mam wrażenie, że im nowszy tv tym więcej z nim problemów, obraz wyświetla świetny z Ps5 ale takie drobne rzeczy mnie wkurzają.