anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Wyciera się pilot.

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
kotlet1
Poszukiwacz

Wyciera się pilot.

Witam. Posiadam tv xh9505 z podświetlanym pilotem. Kilka dni temu zauważyłem, że przycisk od głośności zaczyna się wycierać. Czy można to reklamować? Telewizor ma ok 8 miesięcy. 

IMG_20210906_184048.jpg

21 ODPOW. 21
profile.country.PL.title
Karolina_L
Moderator

Zachęcam do porozmawiania z serwisem.

profile.country.PL.title
coles13
Poszukiwacz

Witam. Mam dokładnie taki sam problem z pilotem od Sony KD-55XH9505. Po 8-miu miesiącach zaczął się wycierać pilot głośności. Nie miałem tyle szczęścia co kolega. Mojego pilota nie wymienili i odwołanie się od tej decyzji nic nie dało. Zgłoszenie  RMA 1551989

Twierdzą, że jest to normalne zużycie. Wygląda na to, że w TV za 5 tys.złotych należy co osiem miesięcy kupować nowego pilota!

profile.country.PL.title
kotlet1
Poszukiwacz

Dzwoniłeś do sony czy tylko zgłaszałeś w serwisie? Zadzwoń do sony. Dla mnie to wada fabryczna. I jeszcze ta wymiana baterii co kilka miesięcy. 

profile.country.PL.title
kotlet1
Poszukiwacz

Dodatkowo na dowód, że to wada fabryczna, zamieszczam zdjęcie gdzie jest sprzedawany roczny tv z tym samym pilotem. Ludzie tv za tyle koła. 

Screenshot_20220520_183726_pl.tablica.jpg

profile.country.PL.title
arturo2234
Poszukiwacz

Nie przesadzasz trochę? Użytkuj może go w jakiejś foli skoro czepiasz sie takich detali..

profile.country.PL.title
kotlet1
Poszukiwacz

Chyba trzeba będzie. Fakt jest faktem, że nie tylko mi to się przydarzyło i to w tym samym miejscu. 

To jest czepianie się detali, w sprzęcie za 7000 albo i więcej? Może dla ciebie to mały detal, i bez różnicy jak wygląda. Dla mnie ma. Nie po to tyle płacę, żeby mieć bubel, bez względu na to, co to jest.

Dodatkowo baterie starczają na góra 2 miesiące, z akumulatorkami to samo. Opcja podświetlenia fajna, ale powinien być czujnik oświetlenia, tak by pilot nie był podświetlany jak jest jasno.

Jak byś kupił nowy samochód i by Ci się przyciski na radiu wytarły po pół roku, to też byś to olał? Nie sądzę. 

profile.country.PL.title
JAREPAN
Poszukiwacz

Też tak mam, zauważyłem po przeczytaniu postu tj. po roku użytkowania. Czyli ten typ tak ma, jak zwykli tłumaczyć serwisanci. Sprawdziłem tylko, że gdyby mi to kiedyś przeszkadzało, nowy pilot kosztuje na alegro 169 zł. 

A co do nowych samochodów, akurat mam za niemałe  pieniądze z najwyższą opcją multimediów - ile tam jest błędów ..  próbowałem coś z tym zrobić, ale łatwiej je omijać niż je naprawić.

Szkoda nerwów. Śmiem twierdzić, że wysokość wydanej kwoty nie sprawia, że kupujemy coś doskonałego 🙂

profile.country.PL.title
arturo2234
Poszukiwacz

To tylko pilot a może aż pilot. To że ma podświetlenie to idzie za sobą. A to że kiepsko wykonany to będziesz go oddawał co kilka msc? Zabezpiecz porzadnie nie wiem folia lub co innego. Ewentualnie daj se siana.

profile.country.PL.title
kotlet1
Poszukiwacz

Arturos2234 po co się nakręcasz i wtrącasz do rozmowy, jak nawet ciebie ten problem nie dotyczy, a nic nowego twoje wypowiedzi nie wnoszą do tematu.

A co się tyczy twojego pytania, to będę oddawał tak często jak będzie trzeba. Jak to się mówi, place i wymagam.

Proszę moderatorów o zamknięcie tematu. 

profile.country.PL.title
WaldemarB.
Poszukiwacz

Niestety o pilot trzeba dbać. Problem jest mi znany bo ludziska grzebią w garach a jednocześnie brudnymi rękami używają pilota. Potem lament do firmy, że pilot wadliwy i najlepiej jak by SONY dała nowy. Pozdrawiam